piątek, 26 maja 2017

AsineD - "Il colibrì"



Cześć :)

Jak tam minął Wam weekend ?  Mój był pracowity.

Po wielu miesiącach braku aktywności na YT związanej z maturą, egzaminem zawodowym oraz innymi rzeczami, postanowiłam w końcu zamieścić coś nowego na moim kanale.

Już 1 czerwca br. będziecie mogli posłuchać mojego nowego utworu. Nie będzie tym razem piosenki, tylko sama melodia. Sama muzyka. Utwór grany na moim keyboard'ie.

Napisałam go prawie rok temu, ale nigdy nie myślałam o tym, aby go udostępnić szerszemu gronu odbiorców.

Teraz, mając czas wolny, ponownie chwyciłam za mój zeszyt do nut i włączyłam keyboard. Nieustannie grałam tę melodię i wtedy coś mnie tknęło, aby ją nagrać.

I nagrałam :)

Zapytacie pewnie, dlaczego "Il colibrì" i co to znaczy ?
"Il colibrì" z włoskiego oznacza koliberka. Małego, kolorowego, a jakże szybkiego (!) ptaszka.
Ten tytuł nasunął mi się spontanicznie podczas komponowania tego utworu.

Mam nadzieję, że moja kompozycja przypadnie Wam do gustu.
Jeśli tak - skomentujcie proszę oraz zostawcie "lajka" przy filmiku.

Miłego wieczorku,
Asii ;*










środa, 24 maja 2017

AsineD - "Biała Maszyna (Nie patrz wstecz)"


     Tego dnia padał śnieg. Były -2 stopnie na zewnątrz. Wiatr dawał w kość...
Ale udało się. Nagraliśmy parę ujęć do mojego pierwszego, amatorskiego teledysku.
Dziękuję BaltiFilms, któremu mam przyjemność być współtwórcą z moimi przyjaciółmi, za nagranie i montaż klipu.

Piosenka "Biała Maszyna (Nie patrz wstecz)" ma charakter metaforyczny.
Nie można patrzeć na to, co było kiedyś. Nie należy rozpamiętywać przykrości, które nas spotkały.
Nasze marzenia nie mogą zostać porzucone.
Cały czas trzeba się starać, aby w jakimś stopniu dojść do upragnionego celu.
Nie można oglądać się za siebie i patrzeć na innych, którzy pragną nas odciągnąć od własnych pragnień.

Trzeba być zdeterminowanym i walczyć o marzenia.

 
Wiele lat możemy realizować własne plany, aby właśnie teraz mogły zacząć się spełniać.

 Przecież #NiemożliweStajeSięMożliwe


Kochani, dziękuję Wam za ogromne wsparcie mojej działalności. Cieszę się, że mogę na Was liczyć.
Dziękuję, że jesteście liczną grupą słuchaczy.
Podziękowania należą się przede wszystkim mojej rodzinie, która nieprzerwanie kibicuje mojej muzyce. Są moimi pierwszymi i najwierniejszymi fanami.



Mam nadzieję, że moja piosenka skłoni Was do refleksji nad własnymi marzeniami.
Chciałabym, aby każdy z Was kierował się w życiu własnymi wyborami.
Moje słowa z utworu niech do Was dotrą i prowadzą do spełnienia marzeń !
Każde nasze życiowe pragnienie zasługuje na realizację.
Pamiętajcie zawsze: "Nie patrz wstecz i idź do przodu. Nie pozwól uciec swym marzeniom".

Spełniajcie marzenia i bądźcie szczęśliwi !
AsineD ;*







#8lat AsineD


6 października, 2016

Kochani !
      Dzisiejsza data (6.10) zawsze będzie przypominała mi jedną rzecz, którą budowałam od podstaw.
O tą jedną jedyną rzecz walczyłam latami.

      Pragnęłam pokazać, że "#NiemozliweStajeSieMozliwe", jeżeli się tego na prawdę chce. Nieskazitelna ambicja i determinacja przerodziły się w bezgraniczną miłość.
W miłość, bez której nie wyobrażam sobie mojego życia.

Jak każdy z nas, przeżywam wzloty i upadki, choć tych upadków jest niestety więcej.
Nikt nie powiedział, że życie będzie łatwe. Trzeba wstać i powiedzieć "dam radę".

 
Gdyby nie moja rodzina, moi przyjaciele i oczywiście Wy, nie byłoby mnie tutaj w tym miejscu ...
Nie byłoby AsineD ...


Dziękuję, że mogę na Was liczyć. To dla mnie wiele znaczy.
Cieszę się, że moja #muzyka ma odzwierciedlenie. Chętnie jej słuchacie. Każde Wasze słowo jest dla mnie ważne. 


     Staram się cały czas rozwijać swoją pasję, aby była w pełni doskonała. Mam świadomość, że droga do perfekcji jest kręta i długa, ale ja chcę ją przejść. Chciałabym mieć satysfakcję, że udało mi się osiągnąć coś wielkiego, na czym od dawien dawna mi zależało.
Nadal będę szła drogą do wyznaczonego celu, bo wiem, że muzyka jest najpiękniejszą i najdłuższą podróżą życia.





"This One's For You" - Euro 2016


I am glad that I took part in this music venture. I and a million football fans from around the world recorded the chorus and theme to the official song of #Euro2016 in #France.
Thank you, David Guetta !
#Thisonesforyou !

GOOD LUCK: Piłkarska Reprezentacja Polski & Nazionale Italiana di Calcio










"Say You Say Me" (Lionel Richie cover)


19/02/2016
"As we go down life's lonesome highway.
Seems the hardest thing to do
Is to find a friend or two.
That helping hand, someone who understands
When you feel you've lost your way
You've got someone there to say.
I'll show you ! "




"Wspomnij Mnie" (Boys cover)