środa, 27 lipca 2022

AsineD - Pociąg do Nieba (Piosenka dla Ukochanej Babci)

 "Kto znał - ten wspomni, kto kocha - nie zapomni" ~ AsineD

Jeśli się kogoś kocha, to kocha się go ponad wszystko...

Kilka tygodni później przyszło mi na myśl, że napiszę piosenkę dla mojej ukochanej Babuni.

Piosenkę, która będzie odzwierciedleniem mojego stanu; tęsknoty i smutku, ale także i wspomnień i różnych zjawisk, które działy się tamtego dnia i zaraz po nim...

Najlepszym gatunkiem okazał się rap, religijny oczywiście, gdyż mogę zawrzeć w nim więcej treści i dać najlepszy przekaz dla wszystkich odbiorców.

Dziękuję mojej Babuni za radosne i wspaniałe życie, za każdą rozmowę, wsparcie, za serce... Zawsze podkreślałam nieskromnie, że wszyscy mogą mi zazdrościć takiej Babuni - mam nadzieję, że i Wy macie kochane Babcie ❤️

Poświęćcie proszę te 4 minuty i 9 sekund na obejrzenie tego teledysku i wysłuchanie przekazu. Dziękuję, że mogę podzielić się z Wami czymś i Kimś wyjątkowym ❤️

🚧 Do Hejterów 🚧 - jeśli nie podoba Ci się piosenka, tekst, video, wyśmiewasz wszystko, nie lubisz mnie lub po prostu wyznajesz niezrozumiałe "bo nie" 🤯 - to weź wyluzuj i nie dawaj łapki w dół ani hejtu, gdyż tylko potwierdzisz fakt, że nie masz serca, bo nie rozumiesz przekazu ⛔️. Dzięki ! 😉

wtorek, 25 stycznia 2022

AsineD - Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

 Niestety...

Ludzie przestali ze sobą rozmawiać...

Już nie ma odniesienia do niczyich słów...

Język ludzki składający się z mowy, pisania, liter przemienił się w obraz naklejek i GIFów...

Czy tak ma wyglądać #komunikacja interpersonalna w przyszłości ? Czy tak trudno jest napisać wyraz ? Oczywiście, słowa połączone z obrazem mają jakieś znaczenie, ale czy słowo musi być zastąpione GIFem ?

Czy chcemy takiej komunikacji ? Komunikacji bez poczucia #człowieczeństwa ? ...

Zapraszam do wysłuchania mojego najnowszego utworu, który porusza powyższy problem. Ogromne podziękowania kieruję do mojego Patryk Singer - Vocalista. , który jest głównym autorem tego wymownego tekstu

🙂 ❤ . Mam nadzieję, że ten utwór dotrze daleko... Pozdrawiam serdecznie 🙂 https://youtu.be/410L-fXQPIQ






_________________________________________________________

sobota, 12 czerwca 2021

AsineD - W taką ciszę (Wołanie przez ciszę) cover Universe, Mirek Breguła

 Dzień dobry w sobotę Moi Drodzy

🙂 Zapraszam Was na smaczną kawusię cappuccino ☕

A w czasie delektowania się pyszną kawą, pragnę Was poprosić o wysłuchanie mojego najnowszego coveru językowego 🎧 -> tym razem będzie to piosenka "Wołanie przez ciszę / W taką ciszę" autorstwa Mirka Breguły z zespołu #Universe ✨




Radosnego weekendu Wam życzę ❤



__________

niedziela, 23 maja 2021

Praca, praca i jeszcze raz praca - ale lubię to robić ;)

 Dawno mnie tu nie było...

Jednak powracam i to z impetem 😊💪

Każdy dzień jest u mnie produktywny - nie ma czasu na nudę. Czas ten szybko mi zlatuje, dlatego u mnie dzień powinien trwać więcej aniżeli 24 godziny 😛 Dobrze, do rzeczy 😉
Na najbliższy czas w planach mam nagranie nowych coverów językowych 🎤, realizację teledysku🎬, managering płyty💿, rozwój biznesu📈,...

A już w te wakacje będę organizatorką autorskiego projektu w jednym mieście 😍 ! Już nie mogę się doczekać, kiedy się tym wszystkim z Wami podzielę 😊

Zapraszam Was do śledzenia moich social media (linki poniżej ⤵). Życzę Wam udanego startu w nowy tydzień 😘
🔹Grupa Fb: AsineD group
🔹Insta: @asined.official



poniedziałek, 11 stycznia 2021

Zapowiedź piosenki AsineD zimową porą

 Witam Was piękną Zimą

🙂 Lubicie tę porę roku, czy wolicie jednak cieplejsze dni ?

U mnie dużo się dzieje - od studiów, po pracę itp. Jednak nie zapominam o MUZYCE, która jest najpiękniejszą drogą w życiu 🙂
Ostatnio mam problemy z mikrofonem, ale mam nadzieję, że uda mi się go "zaktualizować", aby działał poprawnie, a wówczas nagram dla Was nowy cover językowy. Już mam pomysł, do której piosenki !

Jeżeli chodzi o autorskie utwory - praca wre. Brzmi tajemniczo ? Hehe 😃 Oczywiście nie wykluczam nagrywania po drodze zwykłych coverów. Byleby czas pozwolił na realizację tego wszystkiego, bo ja tak bardzo lubię dzielić się z Wami moimi wykonaniami

❤ Trzymajcie się cieplutko ! Bawcie się bezpiecznie i cieszcie się urokami tej pory roku. A jak wrócicie - obowiązkowo wypijcie ciepłą herbatkę z miodem lub sokiem malinowym 🙂



piątek, 20 listopada 2020

AsineD - Gdzie są chłopcy z tamtych lat ... ?

 "Melodia życia Twoje imię ma,

któż to wie, co kryje się w niej... "

Życzę wszystkim, aby sens naszego życia był o wiele lepszy, niż jak teraz kreuje nam świat...
To przede wszystkim od nas zależy, jak tą melodię poprowadzimy życiowym akompaniamentem 🎼

Zapraszam serdecznie do wysłuchania ⇨