piątek, 6 października 2023

15 lat AsineD ...

 15 lat temu...

... pojawiła się Ona...
... ta Myśl...
... Myśl wyśniona...⭐️🎶

Tak... To już 15 lat #AsineD, lata pełne wyzwań, wzlotów i upadków...

Powiedziałabym mniejszych wzlotów i głębokich upadków... Przez tyle lat jako samouk podążałam wyznaczoną przez siebie ścieżką; zmieniłam drogę artystyczną i zaczęłam podążać tą muzyczną. Wszystkie znaki pokazywały, że to jest to, co w życiu przynosi mi radość.

Muzyka stała się wówczas moim oddechem, sensem życia...i do dzisiaj tak jest. Zanurzam się w wielu gatunkach muzycznych, utożsamiam się z wieloma piosenkami myśląc, że niektóre z nich odzwierciedlają moje życie...

Jako samouk zaczęłam stawiać pierwsze kroki w śpiewie... Czytałam dużo, czerpałam inspiracje, próbowałam...

W ciągu tych nastu lat zmierzyłam się z ostrym hejtem na moją twórczość i co gorsza na moją osobę: doszło nawet do takich hejtów, cytuję "weź się zabij". A ja co ? Żyję. Nadal żyję. I śpiewam. I tworzę.

Muzyka jest czymś, co mnie utrzymuje przy życiu. Teraz jestem świadoma wielu rzeczy i nieustannie pragnę rozwijać się w tym kierunku. Muzyka to moja pasja. Dzięki niej wyrażam swoje uczucia, opisuję doświadczenia, a żadna z moich piosenek nie jest tworzona przypadkowo.

Dziś jestem na innym poziomie muzycznym i jestem wdzięczna, że mogłam wiele nauczyć się popełniając błędy. Nie ma osoby nieomylnej. Błędy są po to, by je korygować i stawać się lepszą wersją siebie.

Pamiętam słowa mojej ukochanej Babuni i jej życzenie ... To się spełnia, tego pragnę i idę Tam...❤️

Moi Drodzy - jeśli macie Marzenia, nigdy ich nie porzucajcie, gdyż mogą okazać się Waszą życiową drogą.
Napotkacie wiele przeszkód, zmierzycie się z hejtem, dlatego życzę Wam, abyście na swojej drodze spotykali Dobrych Ludzi i mogli spełniać swoje Marzenia, bo to uczyni Was szczęśliwymi ⭐️🍀



sobota, 23 września 2023

Zaproszenie do social media AsineDki

 "Odnajdź drogę, którą podążać chcesz,

by nigdy nie zbłądzić pośród tylu drzew..."
Dzień dobry Wam wszystkim ❤️ Każdemu komu wyświetli się to zdjęcie życzę pięknego i spokojnego weekendu 💚🌞

Serdecznie zapraszam do odkrywania mojej twórczości muzyczno-językowej 🙂
Kto z Was jeszcze nie zna #AsineD zapraszam do odwiedzenia moich kanałów na social media:

⭐️Instagram: @asined.official



środa, 27 lipca 2022

AsineD - Pociąg do Nieba (Piosenka dla Ukochanej Babci)

 "Kto znał - ten wspomni, kto kocha - nie zapomni" ~ AsineD

Jeśli się kogoś kocha, to kocha się go ponad wszystko...

Kilka tygodni później przyszło mi na myśl, że napiszę piosenkę dla mojej ukochanej Babuni.

Piosenkę, która będzie odzwierciedleniem mojego stanu; tęsknoty i smutku, ale także i wspomnień i różnych zjawisk, które działy się tamtego dnia i zaraz po nim...

Najlepszym gatunkiem okazał się rap, religijny oczywiście, gdyż mogę zawrzeć w nim więcej treści i dać najlepszy przekaz dla wszystkich odbiorców.

Dziękuję mojej Babuni za radosne i wspaniałe życie, za każdą rozmowę, wsparcie, za serce... Zawsze podkreślałam nieskromnie, że wszyscy mogą mi zazdrościć takiej Babuni - mam nadzieję, że i Wy macie kochane Babcie ❤️

Poświęćcie proszę te 4 minuty i 9 sekund na obejrzenie tego teledysku i wysłuchanie przekazu. Dziękuję, że mogę podzielić się z Wami czymś i Kimś wyjątkowym ❤️

🚧 Do Hejterów 🚧 - jeśli nie podoba Ci się piosenka, tekst, video, wyśmiewasz wszystko, nie lubisz mnie lub po prostu wyznajesz niezrozumiałe "bo nie" 🤯 - to weź wyluzuj i nie dawaj łapki w dół ani hejtu, gdyż tylko potwierdzisz fakt, że nie masz serca, bo nie rozumiesz przekazu ⛔️. Dzięki ! 😉

wtorek, 25 stycznia 2022

AsineD - Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

 Niestety...

Ludzie przestali ze sobą rozmawiać...

Już nie ma odniesienia do niczyich słów...

Język ludzki składający się z mowy, pisania, liter przemienił się w obraz naklejek i GIFów...

Czy tak ma wyglądać #komunikacja interpersonalna w przyszłości ? Czy tak trudno jest napisać wyraz ? Oczywiście, słowa połączone z obrazem mają jakieś znaczenie, ale czy słowo musi być zastąpione GIFem ?

Czy chcemy takiej komunikacji ? Komunikacji bez poczucia #człowieczeństwa ? ...

Zapraszam do wysłuchania mojego najnowszego utworu, który porusza powyższy problem. Ogromne podziękowania kieruję do mojego Patryk Singer - Vocalista. , który jest głównym autorem tego wymownego tekstu

🙂 ❤ . Mam nadzieję, że ten utwór dotrze daleko... Pozdrawiam serdecznie 🙂 https://youtu.be/410L-fXQPIQ






_________________________________________________________

sobota, 12 czerwca 2021

AsineD - W taką ciszę (Wołanie przez ciszę) cover Universe, Mirek Breguła

 Dzień dobry w sobotę Moi Drodzy

🙂 Zapraszam Was na smaczną kawusię cappuccino ☕

A w czasie delektowania się pyszną kawą, pragnę Was poprosić o wysłuchanie mojego najnowszego coveru językowego 🎧 -> tym razem będzie to piosenka "Wołanie przez ciszę / W taką ciszę" autorstwa Mirka Breguły z zespołu #Universe ✨




Radosnego weekendu Wam życzę ❤



__________