Dobry wieczór wszystkim !

Wszystko rozumiem... To, co się dzieje nawet nie jesteśmy opisać słowami, jaki ogromny ból przechodzimy... Z całego serca żal mi jest Włoch, do których mam ogromny sentyment. Zastanawiam się cały czas, dlaczego taka tragedia ich spotkała ? Oni pierwsi doświadczyli ataku pandemii... Po prostu ujmę to tak: Dlaczego istnieje ten wirus i co on ma na celu ? Czy to nie czasem początek końca świata ? ... a może początek nowego, lepszego... ?Niestety, przez pandemię nie jestem w stanie zrealizować teledysku do nowej piosenki... Tak, dokładnie !
Mam przygotowaną muzykę, tekst, a w kwietniu planowałam opublikować MOJĄ najnowszą piosenkę. Jednak ze względu na sytuację niezależną ode mnie plany poszły do szafy... Wszystkie plany legły w gruzach... Pytacie się mnie, kiedy kolejne utwory, a ja co Wam mogę odpowiedzieć ? One są, istnieją w mojej głowie i sercu, ale tak bardzo chcę się z Wami już nimi podzielić. Pragnę przekazać Wam odrobinę radości, abyście mogli zapomnieć o ciężkiej sytuacji choć na chwilę. Cały czas o tym myślę... Jednak bez teledysku nie mogę wydać piosenki... Eh... 
Nie pozostaje mi nic innego, jak Was przeprosić.
Niemniej jednak wierzę, że jak wszystko wróci do normy i wreszcie będę mogła się z Wami podzielić nowościami, nad którymi nieustannie pracuję
Myślę nawet o drugim utworze

Kwestia "pogadania"
A u Was co słychać ? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi. Musimy się trzymać razem w tej ciężkiej sytuacji i pamiętajmy o tym, aby wzajemnie sobie pomagać
Dzisiaj pamiętajmy również o naszym Ukochanym Papieżu - o Św. Janie Pawle II w 15. rocznicę śmierci... Niech spoczywa w pokoju... [*]Na koniec tego postu dzielę się z Wami promieniem nadziei, ponieważ "Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro..."
Pamiętajmy o tym...Miłego wieczorku ;*
AsineD