Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Denisa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Denisa. Pokaż wszystkie posty

sobota, 5 września 2020

Wyznaczajcie sobie cele :) i to każdego dnia !

 Witam w sobotę !

😊 Jak humorki ? Mam nadzieję, że w porządku 😉

Wrzesień - nowy miesiąc = nowe cele. Też tak macie, że układanie nowe plany na nowy miesiąc i staracie się je zrealizować 🤔 ? Jeśli nie, to gorąco Was zachęcam do tego 😊

Wyznaczajcie sobie różne cele, a zobaczycie, jaką będziecie mieli ogromną satysfakcję z osiągnięcia 🏆

Aktualnie pracuję nad tekstem do kolejnej piosenki i mam nadzieję, że późną jesienią będziecie mogli ją usłyszeć 🍁🎧 Dodatkowo we wrześniu będę realizować klip na zamówienie do ... 🌟 ciii... na razie buźka na kłódkę 🔒😉

Radosnego weekendu Wam życzę 😊



czwartek, 6 sierpnia 2020

AsineD - Pierwsza i Ostatnia (nowy utwór)




19 lipca 2020 pojawiła się moja nowa piosenka pt.: "Pierwsza i Ostatnia". Stała się ona "swoistą kołderką", która otula nasze serduszka sprawiając ciepełko i uśmiech na twarzy .
Utwór oczywiście został napisany w moim stylu, łącząc odpowiednio tekst polski z tekstem w języku włoskim 






W dobie kryzysu epidemiologicznego udało się nagrać klip. Teledysk został zrealizowany w pięknym otoczeniu przyrody Borów Tucholskich, w Woziwodzie. Miejscowość ta słynie z wielu atrakcji turystycznych, zwłaszcza ze spływu kajakowego oraz ścieżek pieszych i rowerowych.


Dziękuję za Wasze wsparcie ! 😇

Kto jeszcze nie widział utworu "Pierwsza i Ostatnia" zostawiam nagranie. Wystarczy kliknąć w szary trójkącik na obrazku pod spodem ▶:


🎧 Piosenka jest również dostępna w oficjalnych serwisach streamingowych, m.in:


poniedziałek, 29 lipca 2019

AsineD - Z Tobą mogę iść przez świat (NOWA PIOSENKA)


19 maja 2019 roku została opublikowana moja najnowsza piosenka pt.: "Z Tobą mogę iść przez świat" 🎧




Dzięki temu, że wiara czyni cuda, udało się zrealizować mój kolejny cel




Piosenka zyskała niesamowitą popularność w Internecie. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, również tym, którzy dobrym słowem nieustannie wspierają moją twórczość

Jak to powiedział mój Przyjaciel: "Żeby coś mieć, trzeba bardzo, bardzo chcieć", a ja dodam - i nieustannie dążyć do celu nawet, jeśli na swojej drodze spotyka się przeróżne przeszkody.
Jestem szczęśliwa, że coraz więcej ludzi może mnie docenić 😊



Tym utworem dzielę się z Wami radością i słowami o czymś magicznym, bez czego człowiek nie jest w stanie funkcjonować
Podziękowania kieruję do Was wszystkich i dziękuję, że jesteście !
Pozdrawiam serdecznie
AsineD ;*




Nie sądziłam, że ta piosenka istotnie "pójdzie przez świat" ! 😮 Pewnego dnia otrzymałam informację, że moja osoba znajduje się w wyszukiwaniach Google, a utwór dotarł nawet do serwisów, takich jak Deezer czy Muzyka Google Play ! 😮🙈




Jestem aż wzruszona widząc to, co się dzieje wokół mnie... Wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku... 😇 Nie osiągnęłabym tyle, gdybyście nie byli ze mną. Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne ! 🍀




Kto jeszcze nie widział utworu "Z Tobą mogę iść przez świat" zostawiam nagranko. Wystarczy kliknąć w szary trójkącik na obrazku pod spodem ▶:

 

🎧 Piosenka jest również dostępna w oficjalnych serwisach streamingowych, m.in:
🎵 Spotify
🎵 Deezer
🎵 Amazon Music
🎵 Muzyka Google Play
🎵 Soundcloud



Dziękuję za Wasze wsparcie ! Pozdrawiam słonecznie ! 😇

niedziela, 7 kwietnia 2019

Nowa piosenka AsineD ! 🎤 🎧


Dobry wieczór moi Drodzy 😉

Mamy godzinę 00:19, a ja co tutaj robię zamiast spać ? Chciałabym się podzielić z Wami dobrą nowiną. Otóż już niedługo będziecie mogli usłyszeć moją najnowszą piosenkę ! 🎤 🎧



Tym razem będzie to coś zupełnie innego pod każdym względem - myślę, że uda mi się Was zaskoczyć 😊

Mnóstwo czasu poświęciłam na doprecyzowanie najmniejszego szczegółu w utworze tak, aby spełniał moje oczekiwania.
Muszę przyznać, że niekiedy brakowało tej cierpliwości, kiedy wszystko będzie gotowe - jednak ten czas oczekiwania widocznie się opłacił 😇

W ten weekend udało się wszystko zrealizować i dopiąć na ostatni guzik. Teraz tylko potrzeba pełnej świadomości, potwierdzenia, że ta wersja piosenki jest odpowiednia i ostateczna.



W najbliższym czasie zacznie się kręcić ujęcia do teledysku 🎬, wówczas dowiedzie się czegoś więcej o piosence.

Zapraszam do obserwowania moich social media, abyście byli na bieżąco z premierą.

Obiecuję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni i uradowani 😇


Dobrej nocki Wam życzę 😉
AsineD

sobota, 5 stycznia 2019

Nowy Rok 2019 - nowe cele

Dobry wieczór moi Drodzy !

Na wstępie mojego krótkiego postu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2019 Rok, który MUSI być i dla Was pięknym czasem w Waszym życiu 🌟

Wczoraj podzieliłam się z Wami wiadomością na Facebook'u, że dopiero początek roku, a już zaczynają się pomyślne wieści ! Jakie ? Wybaczcie, ale jeszcze nie mogę niczego zdradzić 🙂

Ułożyłam sobie postanowienia noworoczne (zrobiłam to po raz pierwszy !) i mam nadzieję, że uda mi się każdy z tych podpunktów zrealizować - jeden już się spełnia 🎤 🍀
Trzymajcie kciuki, a na pewno podzielę się z Wami specjalnym filmikiem pt.: "Słoik wspomnień 2019", który pojawi się pod koniec roku... Hehe, ale lepiej żyć dniem dzisiejszym. Po prostu "carpe diem i do przodu" 😉

Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości z życzeniami, komentarze. To pokazuje, jaką macie moc ! Dziękuję Wam za to wsparcie i cieszę się, że mogę odwdzięczyć się właśnie w sposób, który jest mi najbardziej bliski - poprzez muzykę 🎼

Wszystkiego dobrego moi kochani !
Do zobaczenia niedługo 😉


sobota, 1 września 2018

#Konkurs Yazda Energy Drink - AsineD & Zespół MiG


Mój pierwszy poważny konkurs muzyczny, w którym biorę udział ! 🙂


O konkursie dowiedziałam się z Facebook'a. Wyświetlił mi się post sponsorowany, że słynny zespół disco polo - MiG wraz z Yazda Energy Drink organizuje konkurs, w którym można wygrać spotkanie z zespołem na prywatnej imprezie ! Wow ! To dopiero "yazda" ! 



Jesienią ubiegłego roku zespół MiG wydał na rynek swój własny energy drink - Yazda. 
Nie wahałam się ani chwili dłużej, aby zgłosić swoją kandydaturę 🙂
Swoje zgłoszenie wysłałam 2 tygodnie później od rozpoczęcia konkursu, ponieważ wcześniej nie dałabym rady wszystkiego pogodzić - miałam wiele egzaminów na studiach.
Niemniej przez te dni myślałam nad tym, jaki filmik (bądź zdjęcie) udostępnić.

Czytałam w regulaminie, że przyznawane są nagrody w 3 różnych kategoriach.
I kategoria - nagroda główna - 3x zespół MiG przyjeżdża na Twoją prywatną imprezę.
II kategoria - nagroda dodatkowa - 12x zestaw upominkowy (kula disco, zestaw energy drinków, płyta zespołu MiG)
III kategoria - nagroda specjalna, tzw. nagroda za głosy - 3x możliwość wystąpienia na scenie wraz z zespołem MiG.
Ojej ! Jak ja bym chciała mieć okazję z nimi zaśpiewać ! To by było coś niesamowitego ! Tym bardziej, że bardzo lubię ich piosenki; zespół zawitał 2. maja 2018 roku na Majówce z Ziemowitem w Kruszwicy, a nawet miałam przyjemność ich poznać 🙂.


Doczytałam, że 18 osób zostanie nagrodzonych.
Postanowiłam więc spróbować swoich sił 🙂.

Należało zgłosić swoją kandydaturę za pomocą filmiku bądź zdjęcia.
Filmik musiał trwać nie więcej niż 15 sekund - to było główne kryterium ! Już w głowie ułożyłam sobie, że zaśpiewam ich najnowszą piosenkę pt. "Do niej coś czuję", ale żeby było oryginalnie - w 5 różnych językach ! Każdy wers w innym, byleby to pasowało.

Obawiałam się, że refren będzie dłużej trwał, ale udało się wyrobić w 15 sekundach, a dokładnie w 14 sek 🙂.
Nagrałam swoje wykonanie i wrzuciłam je na stronę konkursową.
Na początku miałam jakiś problem, bo filmik nie mógł się dodać, ale po jednym dniu już wszystko było w porządku 🙂.


Udostępniłam na Facebook'u swoje nagranie prosząc przyjaciół, znajomych, fanów o głosy.
Nie sądziłam, że... zdobędę całą rzeszę wspaniałych osób !
Wszyscy dzielili się między swoimi znajomymi tym nagraniem; całymi rodzinami głosowaliście na moje językowe nagranie piosenki, rozsyłaliście w Internecie, gdzie tylko się da. Codziennie oddawaliście swoje głosy na mnie, co mnie do tej pory aż wzrusza !
Każdego dnia notowania przybywały; dostawałam od Was miłe wiadomości, komentarze, a nawet niektórzy z Was przesyłali mi screeny, że przed chwilą na mnie zagłosowali 🙂.
Coś niesamowitego !

Wspólnymi siłami udało się osiągnąć sukces !
6. sierpnia dostałam wiadomość od jednego z organizatorów z informacją o otrzymaniu nagrody publiczności.
Byłam niezwykle zaskoczona, że moja mała twórczość skrywana w czterech ścianach ujrzała światło dzienne. Doceniliście moją pracę samouka.
Bez Was byłoby to niemożliwe ! 🙂

Podzieliłam się z Wami na Facebook'u tą wspaniałą wiadomością:


"Miło mi jest ogłosić, że zostałam #laureatką konkursu Yazda Energy Drink :)
Dzięki wsparciu moich bliskich, przyjaciół, znajomych, fanów zdobyłam #nagrodę #publiczności za największą ilość #głosów do mojego nagrania konkursowego pt.: "MIG w 5 językach" 🌍👪.
Będę miała możliwość #występu na scenie wraz z Zespół Mig oraz zaprezentowania #piosenki 🎤 .
#Niezmiernie #dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do mojego #muzycznego #sukcesu ! Poświęciliście mnóstwo godzin, dni, aby powiadomić innych o konkursie, wysyłaliście niezliczoną ilość zaproszeń i próśb. Włożyliście swoje całe dobre serce, aby mi #pomóc . Ani na chwilę nie zatrzymaliście się - bo nie zwątpiliście we mnie ! :)
Facebook nie pozwala niestety na oznaczenie Was wszystkich, ale pamiętajcie - że każdemu z Was #dziękuję 🌹
#Dziękuję #Wam #jeszcze #raz i nadal będę Wam dziękować !
#Jesteście #wspaniali !
"


Jeszcze raz dziękuję za wiarę we mnie i moją twórczość. Ta wygrana dostarczyła mi ogrom motywacji do ciągłego rozwijania się w kierunku muzycznym.
Cały czas trzeba walczyć o swoje marzenia. Być niezłomnym i wierzyć, że kiedyś marzenia się spełnią. Pozwólmy im na realizację i codziennie stawiajmy jeden krok, który z każdym dniem przybliża nas do osiągnięcia celów 🙂.




sobota, 28 lipca 2018

AsineD - "It's never too late"


Piękny początek tygodnia, w dacie 19. luty 2018 !
Zapraszam Was na #premierę mojej w pełni autorskiej #piosenki pt. "It's never too late" (z ang. "Nigdy nie jest za późno").

Tekst utworu napisałam 9 lat temu, kiedy miałam 12 lat. Pod koniec sierpnia sięgnęłam po ten #tekst jeszcze raz. Naniosłam istotne poprawki, korektę w tłumaczeniu, a we wrześniu rozpoczęłam #komponowanie muzyki.
Już wcześniej w głowie zaplanowałam sobie brzmienie tej piosenki, ale sztuką było ten pomysł przelać na odpowiednie #instrumenty !
Udało mi się nanieść kwestię z pianina, ale to był tylko fundament utworu !
.
"It's never too late" nie zrealizowałoby się, gdyby nie Patryk Singer - Vocalista. :) , któremu jestem ogromnie #wdzięczna za jego #pomoc w tworzeniu muzyki.
Patryk poświęcił ze mną mnóstwo godzin, dni, tygodni, aby w pełni móc "poczuć ten utwór". Pamiętam, jak wymienialiśmy się pomysłami, próbkami, by wybrać jak najlepiej :)
Mam nadzieję, że przeczytasz mój post i go skomentujesz :) Chcę wyrazić moją #wdzięczność ! Doceniam Twoje #poświęcenie :* .
#Dziękuję Ci bardzo z całego serca, że dzięki Tobie #spełniłam jedno ze swoich #marzeń i postawiłam kolejny #krok w realizacji swoich artystycznych #planów :) :* .
.
Serdecznie zapraszam do #obejrzenia :)
Napiszcie, jak #wrażenia, czy się podoba :)
.
#PS W teledysku dodane są #napisy polskie. Jeśli się automatycznie nie włączą, kliknijcie w ikonkę przy nagraniu.


Tekst piosenki wraz z tłumaczeniem jest dostępny tutaj --> AsineD na tekstowo.pl