Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Muzyka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Muzyka. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 6 sierpnia 2020

AsineD - Pierwsza i Ostatnia (nowy utwór)




19 lipca 2020 pojawiła się moja nowa piosenka pt.: "Pierwsza i Ostatnia". Stała się ona "swoistą kołderką", która otula nasze serduszka sprawiając ciepełko i uśmiech na twarzy .
Utwór oczywiście został napisany w moim stylu, łącząc odpowiednio tekst polski z tekstem w języku włoskim 






W dobie kryzysu epidemiologicznego udało się nagrać klip. Teledysk został zrealizowany w pięknym otoczeniu przyrody Borów Tucholskich, w Woziwodzie. Miejscowość ta słynie z wielu atrakcji turystycznych, zwłaszcza ze spływu kajakowego oraz ścieżek pieszych i rowerowych.


Dziękuję za Wasze wsparcie ! 😇

Kto jeszcze nie widział utworu "Pierwsza i Ostatnia" zostawiam nagranie. Wystarczy kliknąć w szary trójkącik na obrazku pod spodem ▶:


🎧 Piosenka jest również dostępna w oficjalnych serwisach streamingowych, m.in:


czwartek, 2 kwietnia 2020

Pandemia a muzyka. Co robić ?


Dobry wieczór wszystkim !

Mam nadzieję, że mimo tej strasznej sytuacji w kraju i na świecie nie straciliście ducha nadziei i optymizmu... tak łatwo można poddać się panice...  Wszystko rozumiem... To, co się dzieje nawet nie jesteśmy opisać słowami, jaki ogromny ból przechodzimy... Z całego serca żal mi jest Włoch, do których mam ogromny sentyment. Zastanawiam się cały czas, dlaczego taka tragedia ich spotkała ? Oni pierwsi doświadczyli ataku pandemii... Po prostu ujmę to tak: Dlaczego istnieje ten wirus i co on ma na celu ? Czy to nie czasem początek końca świata ? ... a może początek nowego, lepszego... ?

Niestety, przez pandemię nie jestem w stanie zrealizować teledysku do nowej piosenki... Tak, dokładnie !  Mam przygotowaną muzykę, tekst, a w kwietniu planowałam opublikować MOJĄ najnowszą piosenkę. Jednak ze względu na sytuację niezależną ode mnie plany poszły do szafy... Wszystkie plany legły w gruzach... Pytacie się mnie, kiedy kolejne utwory, a ja co Wam mogę odpowiedzieć ? One są, istnieją w mojej głowie i sercu, ale tak bardzo chcę się z Wami już nimi podzielić. Pragnę przekazać Wam odrobinę radości, abyście mogli zapomnieć o ciężkiej sytuacji choć na chwilę. Cały czas o tym myślę... Jednak bez teledysku nie mogę wydać piosenki... Eh... 
Nie pozostaje mi nic innego, jak Was przeprosić.

Niemniej jednak wierzę, że jak wszystko wróci do normy i wreszcie będę mogła się z Wami podzielić nowościami, nad którymi nieustannie pracuję  Myślę nawet o drugim utworze  
Na dzień dzisiejszy w wolnym czasie (oprócz studiów, pracy, spraw osobistych) mogę jedynie pracować nad nowymi coverami językowymi. Jeśli macie na nie pomysły, piszcie, komentujcie - z chęcią rozważę Wasze propozycje 

Mam w głowie jeszcze dwie ciekawe muzyczne inicjatywy - pytanie: czy da się je zrealizować ? Któż to wie ?  Kwestia "pogadania"  A u Was co słychać ? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi. Musimy się trzymać razem w tej ciężkiej sytuacji i pamiętajmy o tym, aby wzajemnie sobie pomagać  Dzisiaj pamiętajmy również o naszym Ukochanym Papieżu - o Św. Janie Pawle II w 15. rocznicę śmierci... Niech spoczywa w pokoju... [*]
Na koniec tego postu dzielę się z Wami promieniem nadziei, ponieważ "Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro..."  Pamiętajmy o tym...

Miłego wieczorku ;*
AsineD





Najnowszy cover językowy to Morandi "Angels". Ci, którzy jeszcze nie zdążyli obejrzeć, zamieszczam video pod spodem:


poniedziałek, 29 lipca 2019

AsineD - Z Tobą mogę iść przez świat (NOWA PIOSENKA)


19 maja 2019 roku została opublikowana moja najnowsza piosenka pt.: "Z Tobą mogę iść przez świat" 🎧




Dzięki temu, że wiara czyni cuda, udało się zrealizować mój kolejny cel




Piosenka zyskała niesamowitą popularność w Internecie. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, również tym, którzy dobrym słowem nieustannie wspierają moją twórczość

Jak to powiedział mój Przyjaciel: "Żeby coś mieć, trzeba bardzo, bardzo chcieć", a ja dodam - i nieustannie dążyć do celu nawet, jeśli na swojej drodze spotyka się przeróżne przeszkody.
Jestem szczęśliwa, że coraz więcej ludzi może mnie docenić 😊



Tym utworem dzielę się z Wami radością i słowami o czymś magicznym, bez czego człowiek nie jest w stanie funkcjonować
Podziękowania kieruję do Was wszystkich i dziękuję, że jesteście !
Pozdrawiam serdecznie
AsineD ;*




Nie sądziłam, że ta piosenka istotnie "pójdzie przez świat" ! 😮 Pewnego dnia otrzymałam informację, że moja osoba znajduje się w wyszukiwaniach Google, a utwór dotarł nawet do serwisów, takich jak Deezer czy Muzyka Google Play ! 😮🙈




Jestem aż wzruszona widząc to, co się dzieje wokół mnie... Wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku... 😇 Nie osiągnęłabym tyle, gdybyście nie byli ze mną. Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne ! 🍀




Kto jeszcze nie widział utworu "Z Tobą mogę iść przez świat" zostawiam nagranko. Wystarczy kliknąć w szary trójkącik na obrazku pod spodem ▶:

 

🎧 Piosenka jest również dostępna w oficjalnych serwisach streamingowych, m.in:
🎵 Spotify
🎵 Deezer
🎵 Amazon Music
🎵 Muzyka Google Play
🎵 Soundcloud



Dziękuję za Wasze wsparcie ! Pozdrawiam słonecznie ! 😇

niedziela, 7 kwietnia 2019

Nowa piosenka AsineD ! 🎤 🎧


Dobry wieczór moi Drodzy 😉

Mamy godzinę 00:19, a ja co tutaj robię zamiast spać ? Chciałabym się podzielić z Wami dobrą nowiną. Otóż już niedługo będziecie mogli usłyszeć moją najnowszą piosenkę ! 🎤 🎧



Tym razem będzie to coś zupełnie innego pod każdym względem - myślę, że uda mi się Was zaskoczyć 😊

Mnóstwo czasu poświęciłam na doprecyzowanie najmniejszego szczegółu w utworze tak, aby spełniał moje oczekiwania.
Muszę przyznać, że niekiedy brakowało tej cierpliwości, kiedy wszystko będzie gotowe - jednak ten czas oczekiwania widocznie się opłacił 😇

W ten weekend udało się wszystko zrealizować i dopiąć na ostatni guzik. Teraz tylko potrzeba pełnej świadomości, potwierdzenia, że ta wersja piosenki jest odpowiednia i ostateczna.



W najbliższym czasie zacznie się kręcić ujęcia do teledysku 🎬, wówczas dowiedzie się czegoś więcej o piosence.

Zapraszam do obserwowania moich social media, abyście byli na bieżąco z premierą.

Obiecuję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni i uradowani 😇


Dobrej nocki Wam życzę 😉
AsineD

sobota, 5 stycznia 2019

Nowy Rok 2019 - nowe cele

Dobry wieczór moi Drodzy !

Na wstępie mojego krótkiego postu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2019 Rok, który MUSI być i dla Was pięknym czasem w Waszym życiu 🌟

Wczoraj podzieliłam się z Wami wiadomością na Facebook'u, że dopiero początek roku, a już zaczynają się pomyślne wieści ! Jakie ? Wybaczcie, ale jeszcze nie mogę niczego zdradzić 🙂

Ułożyłam sobie postanowienia noworoczne (zrobiłam to po raz pierwszy !) i mam nadzieję, że uda mi się każdy z tych podpunktów zrealizować - jeden już się spełnia 🎤 🍀
Trzymajcie kciuki, a na pewno podzielę się z Wami specjalnym filmikiem pt.: "Słoik wspomnień 2019", który pojawi się pod koniec roku... Hehe, ale lepiej żyć dniem dzisiejszym. Po prostu "carpe diem i do przodu" 😉

Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości z życzeniami, komentarze. To pokazuje, jaką macie moc ! Dziękuję Wam za to wsparcie i cieszę się, że mogę odwdzięczyć się właśnie w sposób, który jest mi najbardziej bliski - poprzez muzykę 🎼

Wszystkiego dobrego moi kochani !
Do zobaczenia niedługo 😉


sobota, 28 lipca 2018

AsineD ft. Patryk Singer - "Jestem żołnierzem"


Witam Was w deszczowy piątek ☔. Miło mi jest powiadomić, że już niedługo będziecie mogli posłuchać mojej najnowszej piosenki z gościnnym udziałem ... 🎤 A tutaj potrzymam Was w niepewności ;)
🔔 Mam do Was zagadkę - czy na zdjęciu znajduje się jakiś emblemat, który podpowie Wam, o czym/o jakim tytule bądź w jakim gatunku będzie utwór ? Przypatrzcie się uważnie i napiszcie w komentarzu ;)
Pytanie zasadnicze, kiedy premiera ? Szczegółowe informacje zamieszczę na grupie 👪
Życzę Wam, aby ten weekend był pomyślny i wtedy z dobrym nastawieniem wskoczymy w nowy tydzień. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Taki oto wpis pojawił się u mnie na fanpage 🙂



#PREMIERA #PIOSENKI !


Witajcie moi Drodzy 🙂

Nareszcie mamy czwartek, a dokładnie dnia 19 lipca 2018 roku.
Informowałam już Was, że niebawem w lipcu ukaże się moja najnowsza #piosenka.
Udało się dotrzymać słowa, z czego bardzo się cieszę.

Piosenka nosi tytuł "#Jestem #żołnierzem".
Napisałam ją 27 października 2017 roku w formie wiersza, ale postanowiłam, że jednak przemienię ją w utwór muzyczny.
Prawdopodobnie ukazałaby się ona 2 miesiące wcześniej, ale nie żałuję jej opóźnienia ! Zdaje się, że tak miało być 🙂

Wykonanie solo byłoby nikłe, gdyby nie duet z Patrykiem 🙂🎧. Patryk Singer - Vocalista. jest półfinalistą programu Zostań Gwiazdą oraz uczestnikiem edycji Must Be The Music Polska 🎤
Piosenka nabrała jeszcze większego kolorytu i w pełni oddaje wszystkie słowa tekstu.
Utwór oraz klip został w całości zrealizowany z pomocą Patryka 🎬.
Jest to nasz pierwszy #muzyczny #duet i mamy nadzieję, że zarówno piosenka, jak i klip do niego, spodobają Wam się 🙂

Patryk, bardzo Ci dziękuję za pomoc i współpracę przy tworzeniu naszego pierwszego duetu muzycznego 💿.
Świetnie nam się razem pracowało, a to zaowocowało równie dobrym kawałkiem 🙂

#Zapraszamy #Was serdecznie do wysłuchania naszej piosenki oraz obejrzenia klipu, który jest tematycznie związany z utworem.
Również i my tam występujemy 🙂
Mamy nadzieję, że wszystko przypadnie Wam do gustu 🙂
Pozdrawiamy serdecznie
#AsineD & #Patryk


"JESTEM ŻOŁNIERZEM" (piosenka):
Tekst piosenki znajduję się na --> AsineD ft. Patryk Singer na tekstowo.pl