Wrzesień - nowy miesiąc = nowe cele. Też tak macie, że układanie nowe plany na nowy miesiąc i staracie się je zrealizować ? Jeśli nie, to gorąco Was zachęcam do tego
Wyznaczajcie sobie różne cele, a zobaczycie, jaką będziecie mieli ogromną satysfakcję z osiągnięcia
Aktualnie pracuję nad tekstem do kolejnej piosenki i mam nadzieję, że późną jesienią będziecie mogli ją usłyszeć Dodatkowo we wrześniu będę realizować klip na zamówienie do ... ciii... na razie buźka na kłódkę
Mam nadzieję, że mimo tej strasznej sytuacji w kraju i na świecie nie straciliście ducha nadziei i optymizmu... tak łatwo można poddać się panice... Wszystko rozumiem... To, co się dzieje nawet nie jesteśmy opisać słowami, jaki ogromny ból przechodzimy... Z całego serca żal mi jest Włoch, do których mam ogromny sentyment. Zastanawiam się cały czas, dlaczego taka tragedia ich spotkała ? Oni pierwsi doświadczyli ataku pandemii... Po prostu ujmę to tak: Dlaczego istnieje ten wirus i co on ma na celu ? Czy to nie czasem początek końca świata ? ... a może początek nowego, lepszego... ?
Niestety, przez pandemię nie jestem w stanie zrealizować teledysku do nowej piosenki... Tak, dokładnie ! Mam przygotowaną muzykę, tekst, a w kwietniu planowałam opublikować MOJĄ najnowszą piosenkę. Jednak ze względu na sytuację niezależną ode mnie plany poszły do szafy... Wszystkie plany legły w gruzach... Pytacie się mnie, kiedy kolejne utwory, a ja co Wam mogę odpowiedzieć ? One są, istnieją w mojej głowie i sercu, ale tak bardzo chcę się z Wami już nimi podzielić. Pragnę przekazać Wam odrobinę radości, abyście mogli zapomnieć o ciężkiej sytuacji choć na chwilę. Cały czas o tym myślę... Jednak bez teledysku nie mogę wydać piosenki... Eh...
Nie pozostaje mi nic innego, jak Was przeprosić.
Niemniej jednak wierzę, że jak wszystko wróci do normy i wreszcie będę mogła się z Wami podzielić nowościami, nad którymi nieustannie pracuję Myślę nawet o drugim utworze
Na dzień dzisiejszy w wolnym czasie (oprócz studiów, pracy, spraw osobistych) mogę jedynie pracować nad nowymi coverami językowymi. Jeśli macie na nie pomysły, piszcie, komentujcie - z chęcią rozważę Wasze propozycje
Mam w głowie jeszcze dwie ciekawe muzyczne inicjatywy - pytanie: czy da się je zrealizować ? Któż to wie ? Kwestia "pogadania" A u Was co słychać ? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi. Musimy się trzymać razem w tej ciężkiej sytuacji i pamiętajmy o tym, aby wzajemnie sobie pomagać Dzisiaj pamiętajmy również o naszym Ukochanym Papieżu - o Św. Janie Pawle II w 15. rocznicę śmierci... Niech spoczywa w pokoju... [*]
Na koniec tego postu dzielę się z Wami promieniem nadziei, ponieważ "Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro..." Pamiętajmy o tym...
Miłego wieczorku ;* AsineD
Najnowszy cover językowy to Morandi "Angels". Ci, którzy jeszcze nie zdążyli obejrzeć, zamieszczam video pod spodem:
Witam Was w deszczowy piątek ☔. Miło mi jest powiadomić, że już niedługo będziecie mogli posłuchać mojej najnowszej piosenki z gościnnym udziałem ... 🎤 A tutaj potrzymam Was w niepewności ;) 🔔 Mam do Was zagadkę - czy na zdjęciu znajduje się jakiś emblemat, który podpowie Wam, o czym/o jakim tytule bądź w jakim gatunku będzie utwór ? Przypatrzcie się uważnie i napiszcie w komentarzu ;)
Pytanie zasadnicze, kiedy premiera ? Szczegółowe informacje zamieszczę na grupie 👪
Życzę Wam, aby ten weekend był pomyślny i wtedy z dobrym nastawieniem wskoczymy w nowy tydzień. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Nareszcie mamy czwartek, a dokładnie dnia 19 lipca 2018 roku. Informowałam już Was, że niebawem w lipcu ukaże się moja najnowsza #piosenka. Udało się dotrzymać słowa, z czego bardzo się cieszę.
Piosenka nosi tytuł "#Jestem#żołnierzem". Napisałam ją 27 października 2017 roku w formie wiersza, ale postanowiłam, że jednak przemienię ją w utwór muzyczny. Prawdopodobnie ukazałaby się ona 2 miesiące wcześniej, ale nie żałuję jej opóźnienia ! Zdaje się, że tak miało być 🙂
Wykonanie solo byłoby nikłe, gdyby nie duet z Patrykiem 🙂🎧. Patryk Singer - Vocalista. jest półfinalistą programu Zostań Gwiazdą oraz uczestnikiem edycji Must Be The Music Polska 🎤 Piosenka nabrała jeszcze większego kolorytu i w pełni oddaje wszystkie słowa tekstu. Utwór oraz klip został w całości zrealizowany z pomocą Patryka 🎬. Jest to nasz pierwszy #muzyczny#duet i mamy nadzieję, że zarówno piosenka, jak i klip do niego, spodobają Wam się 🙂
Patryk, bardzo Ci dziękuję za pomoc i współpracę przy tworzeniu naszego pierwszego duetu muzycznego 💿. Świetnie nam się razem pracowało, a to zaowocowało równie dobrym kawałkiem 🙂
#Zapraszamy#Was serdecznie do wysłuchania naszej piosenki oraz obejrzenia klipu, który jest tematycznie związany z utworem. Również i my tam występujemy 🙂 Mamy nadzieję, że wszystko przypadnie Wam do gustu 🙂 Pozdrawiamy serdecznie #AsineD & #Patryk
Witam wszystkich w piątek. Ten dzień nie jest dla mnie zwykłym dniem w kalendarzu. Właśnie to wtedy (6 października 2008 roku) rozpoczęła się moja wielka przygoda z muzyką. Tego, jakże wtedy słonecznego dnia, napisałam swoją pierwszą piosenkę pt.: "Tuo piccolo cuore". Do dnia dzisiejszego nie porzuciłam tej artystycznej pasji. Cały czas dążę do wyznaczonego celu. Tak, to już 9 lat... Ten czas tak szybko minął.
Oczywiście, więcej było tych upadków, niż wzlotów. Jednak, starałam się
przetrwać nawet ciężki okres w moim życiu. Walczyłam o, dla i z muzyką. Podsumowując ostatni rok mojej pracy artystycznej mogę przyznać,
że wreszcie udało mi się poprawić swoje umiejętności. Z każdym nowym
filmikiem, który pojawia się co piątek na YouTube, nabieram
doświadczenia. Staram się nie stać w miejscu, tylko wytrwale pracować na
sukces. Muzyka jest moim życiem. Bez niej nie byłabym tą samą osobą, którą jestem dzisiaj.
Chciałabym ogromnie podziękować wszystkim tym, którzy wspierają mnie w
tym przedsięwzięciu. Dziękuję za wszelkie komentarze, Wasze miłe słowa,
udostępnienia. Mam nadzieję, że ta "muzyczna armia", którą zbudowałam od podstaw, stanie się jeszcze silniejsza. Dziękuję za te piękne i wkońcu szczęśliwe 9 lat 😊