Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Motywacja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Motywacja. Pokaż wszystkie posty

sobota, 5 września 2020

Wyznaczajcie sobie cele :) i to każdego dnia !

 Witam w sobotę !

😊 Jak humorki ? Mam nadzieję, że w porządku 😉

Wrzesień - nowy miesiąc = nowe cele. Też tak macie, że układanie nowe plany na nowy miesiąc i staracie się je zrealizować 🤔 ? Jeśli nie, to gorąco Was zachęcam do tego 😊

Wyznaczajcie sobie różne cele, a zobaczycie, jaką będziecie mieli ogromną satysfakcję z osiągnięcia 🏆

Aktualnie pracuję nad tekstem do kolejnej piosenki i mam nadzieję, że późną jesienią będziecie mogli ją usłyszeć 🍁🎧 Dodatkowo we wrześniu będę realizować klip na zamówienie do ... 🌟 ciii... na razie buźka na kłódkę 🔒😉

Radosnego weekendu Wam życzę 😊



czwartek, 2 kwietnia 2020

Pandemia a muzyka. Co robić ?


Dobry wieczór wszystkim !

Mam nadzieję, że mimo tej strasznej sytuacji w kraju i na świecie nie straciliście ducha nadziei i optymizmu... tak łatwo można poddać się panice...  Wszystko rozumiem... To, co się dzieje nawet nie jesteśmy opisać słowami, jaki ogromny ból przechodzimy... Z całego serca żal mi jest Włoch, do których mam ogromny sentyment. Zastanawiam się cały czas, dlaczego taka tragedia ich spotkała ? Oni pierwsi doświadczyli ataku pandemii... Po prostu ujmę to tak: Dlaczego istnieje ten wirus i co on ma na celu ? Czy to nie czasem początek końca świata ? ... a może początek nowego, lepszego... ?

Niestety, przez pandemię nie jestem w stanie zrealizować teledysku do nowej piosenki... Tak, dokładnie !  Mam przygotowaną muzykę, tekst, a w kwietniu planowałam opublikować MOJĄ najnowszą piosenkę. Jednak ze względu na sytuację niezależną ode mnie plany poszły do szafy... Wszystkie plany legły w gruzach... Pytacie się mnie, kiedy kolejne utwory, a ja co Wam mogę odpowiedzieć ? One są, istnieją w mojej głowie i sercu, ale tak bardzo chcę się z Wami już nimi podzielić. Pragnę przekazać Wam odrobinę radości, abyście mogli zapomnieć o ciężkiej sytuacji choć na chwilę. Cały czas o tym myślę... Jednak bez teledysku nie mogę wydać piosenki... Eh... 
Nie pozostaje mi nic innego, jak Was przeprosić.

Niemniej jednak wierzę, że jak wszystko wróci do normy i wreszcie będę mogła się z Wami podzielić nowościami, nad którymi nieustannie pracuję  Myślę nawet o drugim utworze  
Na dzień dzisiejszy w wolnym czasie (oprócz studiów, pracy, spraw osobistych) mogę jedynie pracować nad nowymi coverami językowymi. Jeśli macie na nie pomysły, piszcie, komentujcie - z chęcią rozważę Wasze propozycje 

Mam w głowie jeszcze dwie ciekawe muzyczne inicjatywy - pytanie: czy da się je zrealizować ? Któż to wie ?  Kwestia "pogadania"  A u Was co słychać ? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi. Musimy się trzymać razem w tej ciężkiej sytuacji i pamiętajmy o tym, aby wzajemnie sobie pomagać  Dzisiaj pamiętajmy również o naszym Ukochanym Papieżu - o Św. Janie Pawle II w 15. rocznicę śmierci... Niech spoczywa w pokoju... [*]
Na koniec tego postu dzielę się z Wami promieniem nadziei, ponieważ "Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro..."  Pamiętajmy o tym...

Miłego wieczorku ;*
AsineD





Najnowszy cover językowy to Morandi "Angels". Ci, którzy jeszcze nie zdążyli obejrzeć, zamieszczam video pod spodem:


sobota, 5 stycznia 2019

Nowy Rok 2019 - nowe cele

Dobry wieczór moi Drodzy !

Na wstępie mojego krótkiego postu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2019 Rok, który MUSI być i dla Was pięknym czasem w Waszym życiu 🌟

Wczoraj podzieliłam się z Wami wiadomością na Facebook'u, że dopiero początek roku, a już zaczynają się pomyślne wieści ! Jakie ? Wybaczcie, ale jeszcze nie mogę niczego zdradzić 🙂

Ułożyłam sobie postanowienia noworoczne (zrobiłam to po raz pierwszy !) i mam nadzieję, że uda mi się każdy z tych podpunktów zrealizować - jeden już się spełnia 🎤 🍀
Trzymajcie kciuki, a na pewno podzielę się z Wami specjalnym filmikiem pt.: "Słoik wspomnień 2019", który pojawi się pod koniec roku... Hehe, ale lepiej żyć dniem dzisiejszym. Po prostu "carpe diem i do przodu" 😉

Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości z życzeniami, komentarze. To pokazuje, jaką macie moc ! Dziękuję Wam za to wsparcie i cieszę się, że mogę odwdzięczyć się właśnie w sposób, który jest mi najbardziej bliski - poprzez muzykę 🎼

Wszystkiego dobrego moi kochani !
Do zobaczenia niedługo 😉


sobota, 28 lipca 2018

AsineD ft. Patryk Singer - "Jestem żołnierzem"


Witam Was w deszczowy piątek ☔. Miło mi jest powiadomić, że już niedługo będziecie mogli posłuchać mojej najnowszej piosenki z gościnnym udziałem ... 🎤 A tutaj potrzymam Was w niepewności ;)
🔔 Mam do Was zagadkę - czy na zdjęciu znajduje się jakiś emblemat, który podpowie Wam, o czym/o jakim tytule bądź w jakim gatunku będzie utwór ? Przypatrzcie się uważnie i napiszcie w komentarzu ;)
Pytanie zasadnicze, kiedy premiera ? Szczegółowe informacje zamieszczę na grupie 👪
Życzę Wam, aby ten weekend był pomyślny i wtedy z dobrym nastawieniem wskoczymy w nowy tydzień. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Taki oto wpis pojawił się u mnie na fanpage 🙂



#PREMIERA #PIOSENKI !


Witajcie moi Drodzy 🙂

Nareszcie mamy czwartek, a dokładnie dnia 19 lipca 2018 roku.
Informowałam już Was, że niebawem w lipcu ukaże się moja najnowsza #piosenka.
Udało się dotrzymać słowa, z czego bardzo się cieszę.

Piosenka nosi tytuł "#Jestem #żołnierzem".
Napisałam ją 27 października 2017 roku w formie wiersza, ale postanowiłam, że jednak przemienię ją w utwór muzyczny.
Prawdopodobnie ukazałaby się ona 2 miesiące wcześniej, ale nie żałuję jej opóźnienia ! Zdaje się, że tak miało być 🙂

Wykonanie solo byłoby nikłe, gdyby nie duet z Patrykiem 🙂🎧. Patryk Singer - Vocalista. jest półfinalistą programu Zostań Gwiazdą oraz uczestnikiem edycji Must Be The Music Polska 🎤
Piosenka nabrała jeszcze większego kolorytu i w pełni oddaje wszystkie słowa tekstu.
Utwór oraz klip został w całości zrealizowany z pomocą Patryka 🎬.
Jest to nasz pierwszy #muzyczny #duet i mamy nadzieję, że zarówno piosenka, jak i klip do niego, spodobają Wam się 🙂

Patryk, bardzo Ci dziękuję za pomoc i współpracę przy tworzeniu naszego pierwszego duetu muzycznego 💿.
Świetnie nam się razem pracowało, a to zaowocowało równie dobrym kawałkiem 🙂

#Zapraszamy #Was serdecznie do wysłuchania naszej piosenki oraz obejrzenia klipu, który jest tematycznie związany z utworem.
Również i my tam występujemy 🙂
Mamy nadzieję, że wszystko przypadnie Wam do gustu 🙂
Pozdrawiamy serdecznie
#AsineD & #Patryk


"JESTEM ŻOŁNIERZEM" (piosenka):
Tekst piosenki znajduję się na --> AsineD ft. Patryk Singer na tekstowo.pl


środa, 6 września 2017

"Kiedy artysta spotka artystę..." - Patryk Singer & AsineD

Witajcie moi Drodzy !
Miło mi jest Was przywitać ponownie po "małej" nieobecności na blogu.
Fakt, wrzucałam parę nowych postów, ale nie były one zbyt długie.

Dzisiejszy post wyrówna wszystkie braki ;)
Zapraszam do lektury :)

"Kiedy artysta spotka artystę..."  🎧


19 lutego moje grono znajomych na Facebook'u powiększyło się o 1 osobę.
Patryk Singer wysłał mi zaproszenie.
Pewnie zapytacie, kto to jest ?

Patryk Singer jest młodym wokalistą. Oprócz śpiewania, pisze teksty piosenek oraz komponuje muzykę. W międzyczasie zapraszany jest na przeróżne koncerty, lokalne festiwale. Ma ogromną wiedzę na temat emisji głosu i całokształtu muzycznego. Kręgi jego zainteresowań nie ograniczają się tylko i wyłącznie do muzyki. Patryk pasjonuje się historią. Jest laureatem wielu konkursów i olimpiad. Interesuje się również sportem, polityką, dobrym filmem i ciekawą książką.



(źródło: prywatne, Facebook)

Pamiętam, jak się poznaliśmy 😄
Jak co roku w maju odbywa się Eurowizja. Przed wielkim finałem są eliminacje.
Wyświetlił mi się taki post na Facebook'u i pamiętam, jak zaciekawił mnie jeden komentarz. Ta intrygująca, a jakże prawdziwa (!) opinia wywarła na mnie ogromne (pozytywne) wrażenie. W końcu znalazł się ktoś, kto powiedział prawdę na temat współczesnego konkursu piosenki.

Pamiętam, że polubiłam komentarz Patryka i go poparłam w kilku moich słowach.
Za parę godzin dostałam odpowiedź, a w skrzynce czekało właśnie zaproszenie do znajomych od Patryka Singera😉




 Przez ten czas wymienialiśmy się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, wzajemnie się poznawaliśmy....
Do czasu... 😉

3 sierpnia 2017 roku Patryk dodał na YouTube swoją autorską piosenkę, która będzie zapowiadała jego debiutancki album pt.: "Zmierzając do Ciebie".

Posłuchałam jej raz, potem ponownie do niej wróciłam. Chyba z 10 razy (non stop) słuchałam nowego utworu Patryka i wiedziałam jedno - bardzo, ale to bardzo mi się spodobała. Śpiew, tekst - pierwsza klasa, muzyka - niesamowita. Sami posłuchajcie🎤






W naszej kolejnej rozmowie o muzyce, Patryk zapytał mnie o możliwość stworzenia takiego coveru językowego do jednej z jego piosenek.
Oglądał moje filmiki, a covery językowe przypadły mu do gustu.

Oczywiście - nie mogłam postąpić inaczej. "Odnalazłem Cię" stała się hitem i moim ulubionym utworem Patryka. Bez najmniejszego zastanowienia, który utwór mam wybrać do coveru językowego, od razu wskazałam na "Odnalazłem Cię".

Projekt językowy od początku do końca był/jest/będzie wspólny.
Codziennie przygotowywałam się, aby jak najlepiej zaśpiewać piosenkę. Patryk był cały czas na bieżąco.
Po prawie miesiącu cover językowy był już gotowy.
A oto efekt naszej wspólnej pracy:




Mam nadzieję, że spodobają się Wam oba wykonania :)
Możecie na bieżąco śledzić rozwój artystyczny Patryka:

🔽YouTube🔽 https://www.youtube.com/channel/UCsa28uDnC4g5WS5NJdyQOjg
🔽Fanpage🔽 https://www.facebook.com/VocaListVocal/

Pamiętajcie, aby zasubskrybować kanał Patryka --> Voca Lista

Reasumując, wspólna koncepcja okazała się świetnym pomysłem promującym twórczość Patryka.
Dzięki wspólnemu działaniu w projekcie językowym, zaprzyjaźniliśmy się. 😊

Wierzę, że na jednym projekcie się nie skończy.
Oboje cały czas będziemy rozwijali swoje umiejętności, aby móc je w pełni wykorzystać w przyszłości. 🍀

Dziękujemy pięknie za wszystkie komentarze, łapki w górę oraz subskrypcje. Ta ilość wyświetleń, zarówno w oryginalnym wykonaniu Patryka, jak i w coverze, motywuje nas jeszcze bardziej.
Dziękujemy, że mamy takie świetne grono fanów !

Patryk - pozwól, że teraz bezpośrednio odniosę się do Ciebie.
Ogromnie dziękuję Ci za podsunięcie pomysłu na cover językowy do Twojej piosenki.
Dziękuję Ci również za udostępnienie Twojego wizerunku, video, wersji instrumentalnej jak i tekstu piosenki. :)
To wspólne wykonanie podniosło mnie na duchu.
Z całego serca życzę Ci, aby każde Twoje marzenie się spełniło. Wierzę, że pewnego pięknego dnia staniesz się słynnym artystą, znanym na całym świecie. Życzę Ci również, aby wszystkie Twoje utwory stały się hitami i rozbrzmiewały w każdej stacji radiowej oraz telewizyjnej.
Dziękuję Ci ślicznie, że za każdym razem podarowujesz mi słowa otuchy, kiedy mam chwilę zwątpienia i upadam.
Cieszę się niezmiernie, że się poznaliśmy 😊

"Artysty nie zrozumiesz, jeżeli sam nie jesteś artystą" ~ AsineD





   
            PATRYK SINGER (VOCALISTA)                                                    ASINED



_______________________ 
(źródła zdjęć: prywatne, Facebook)

_____________________________
AsineD, Patryk Singer, Vocalista, Voca Lista, Odnalazłem Cię, Zmierzając do Ciebie, cover językowy