Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sens. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sens. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 2 kwietnia 2020

Pandemia a muzyka. Co robić ?


Dobry wieczór wszystkim !

Mam nadzieję, że mimo tej strasznej sytuacji w kraju i na świecie nie straciliście ducha nadziei i optymizmu... tak łatwo można poddać się panice...  Wszystko rozumiem... To, co się dzieje nawet nie jesteśmy opisać słowami, jaki ogromny ból przechodzimy... Z całego serca żal mi jest Włoch, do których mam ogromny sentyment. Zastanawiam się cały czas, dlaczego taka tragedia ich spotkała ? Oni pierwsi doświadczyli ataku pandemii... Po prostu ujmę to tak: Dlaczego istnieje ten wirus i co on ma na celu ? Czy to nie czasem początek końca świata ? ... a może początek nowego, lepszego... ?

Niestety, przez pandemię nie jestem w stanie zrealizować teledysku do nowej piosenki... Tak, dokładnie !  Mam przygotowaną muzykę, tekst, a w kwietniu planowałam opublikować MOJĄ najnowszą piosenkę. Jednak ze względu na sytuację niezależną ode mnie plany poszły do szafy... Wszystkie plany legły w gruzach... Pytacie się mnie, kiedy kolejne utwory, a ja co Wam mogę odpowiedzieć ? One są, istnieją w mojej głowie i sercu, ale tak bardzo chcę się z Wami już nimi podzielić. Pragnę przekazać Wam odrobinę radości, abyście mogli zapomnieć o ciężkiej sytuacji choć na chwilę. Cały czas o tym myślę... Jednak bez teledysku nie mogę wydać piosenki... Eh... 
Nie pozostaje mi nic innego, jak Was przeprosić.

Niemniej jednak wierzę, że jak wszystko wróci do normy i wreszcie będę mogła się z Wami podzielić nowościami, nad którymi nieustannie pracuję  Myślę nawet o drugim utworze  
Na dzień dzisiejszy w wolnym czasie (oprócz studiów, pracy, spraw osobistych) mogę jedynie pracować nad nowymi coverami językowymi. Jeśli macie na nie pomysły, piszcie, komentujcie - z chęcią rozważę Wasze propozycje 

Mam w głowie jeszcze dwie ciekawe muzyczne inicjatywy - pytanie: czy da się je zrealizować ? Któż to wie ?  Kwestia "pogadania"  A u Was co słychać ? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi. Musimy się trzymać razem w tej ciężkiej sytuacji i pamiętajmy o tym, aby wzajemnie sobie pomagać  Dzisiaj pamiętajmy również o naszym Ukochanym Papieżu - o Św. Janie Pawle II w 15. rocznicę śmierci... Niech spoczywa w pokoju... [*]
Na koniec tego postu dzielę się z Wami promieniem nadziei, ponieważ "Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro..."  Pamiętajmy o tym...

Miłego wieczorku ;*
AsineD





Najnowszy cover językowy to Morandi "Angels". Ci, którzy jeszcze nie zdążyli obejrzeć, zamieszczam video pod spodem:


sobota, 28 lipca 2018

AsineD ft. Patryk Singer - "Jestem żołnierzem"


Witam Was w deszczowy piątek ☔. Miło mi jest powiadomić, że już niedługo będziecie mogli posłuchać mojej najnowszej piosenki z gościnnym udziałem ... 🎤 A tutaj potrzymam Was w niepewności ;)
🔔 Mam do Was zagadkę - czy na zdjęciu znajduje się jakiś emblemat, który podpowie Wam, o czym/o jakim tytule bądź w jakim gatunku będzie utwór ? Przypatrzcie się uważnie i napiszcie w komentarzu ;)
Pytanie zasadnicze, kiedy premiera ? Szczegółowe informacje zamieszczę na grupie 👪
Życzę Wam, aby ten weekend był pomyślny i wtedy z dobrym nastawieniem wskoczymy w nowy tydzień. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Taki oto wpis pojawił się u mnie na fanpage 🙂



#PREMIERA #PIOSENKI !


Witajcie moi Drodzy 🙂

Nareszcie mamy czwartek, a dokładnie dnia 19 lipca 2018 roku.
Informowałam już Was, że niebawem w lipcu ukaże się moja najnowsza #piosenka.
Udało się dotrzymać słowa, z czego bardzo się cieszę.

Piosenka nosi tytuł "#Jestem #żołnierzem".
Napisałam ją 27 października 2017 roku w formie wiersza, ale postanowiłam, że jednak przemienię ją w utwór muzyczny.
Prawdopodobnie ukazałaby się ona 2 miesiące wcześniej, ale nie żałuję jej opóźnienia ! Zdaje się, że tak miało być 🙂

Wykonanie solo byłoby nikłe, gdyby nie duet z Patrykiem 🙂🎧. Patryk Singer - Vocalista. jest półfinalistą programu Zostań Gwiazdą oraz uczestnikiem edycji Must Be The Music Polska 🎤
Piosenka nabrała jeszcze większego kolorytu i w pełni oddaje wszystkie słowa tekstu.
Utwór oraz klip został w całości zrealizowany z pomocą Patryka 🎬.
Jest to nasz pierwszy #muzyczny #duet i mamy nadzieję, że zarówno piosenka, jak i klip do niego, spodobają Wam się 🙂

Patryk, bardzo Ci dziękuję za pomoc i współpracę przy tworzeniu naszego pierwszego duetu muzycznego 💿.
Świetnie nam się razem pracowało, a to zaowocowało równie dobrym kawałkiem 🙂

#Zapraszamy #Was serdecznie do wysłuchania naszej piosenki oraz obejrzenia klipu, który jest tematycznie związany z utworem.
Również i my tam występujemy 🙂
Mamy nadzieję, że wszystko przypadnie Wam do gustu 🙂
Pozdrawiamy serdecznie
#AsineD & #Patryk


"JESTEM ŻOŁNIERZEM" (piosenka):
Tekst piosenki znajduję się na --> AsineD ft. Patryk Singer na tekstowo.pl


piątek, 6 października 2017

#9 lat AsineD

Witam wszystkich w piątek. 

Ten dzień nie jest dla mnie zwykłym dniem w kalendarzu.
Właśnie to wtedy (6 października 2008 roku) rozpoczęła się moja wielka przygoda z muzyką.
Tego, jakże wtedy słonecznego dnia, napisałam swoją pierwszą piosenkę pt.: "Tuo piccolo cuore". 


Do dnia dzisiejszego nie porzuciłam tej artystycznej pasji. Cały czas dążę do wyznaczonego celu.
Tak, to już 9 lat...
Ten czas tak szybko minął. 


Oczywiście, więcej było tych upadków, niż wzlotów. Jednak, starałam się przetrwać nawet ciężki okres w moim życiu. Walczyłam o, dla i z muzyką. 


Podsumowując ostatni rok mojej pracy artystycznej mogę przyznać, że wreszcie udało mi się poprawić swoje umiejętności. Z każdym nowym filmikiem, który pojawia się co piątek na YouTube, nabieram doświadczenia. Staram się nie stać w miejscu, tylko wytrwale pracować na sukces.
Muzyka jest moim życiem. Bez niej nie byłabym tą samą osobą, którą jestem dzisiaj.


Chciałabym ogromnie podziękować wszystkim tym, którzy wspierają mnie w tym przedsięwzięciu. Dziękuję za wszelkie komentarze, Wasze miłe słowa, udostępnienia.
Mam nadzieję, że ta "muzyczna armia", którą zbudowałam od podstaw, stanie się jeszcze silniejsza.
Dziękuję za te piękne i wkońcu szczęśliwe 9 lat 😊