Wrzesień - nowy miesiąc = nowe cele. Też tak macie, że układanie nowe plany na nowy miesiąc i staracie się je zrealizować ? Jeśli nie, to gorąco Was zachęcam do tego
Wyznaczajcie sobie różne cele, a zobaczycie, jaką będziecie mieli ogromną satysfakcję z osiągnięcia
Aktualnie pracuję nad tekstem do kolejnej piosenki i mam nadzieję, że późną jesienią będziecie mogli ją usłyszeć Dodatkowo we wrześniu będę realizować klip na zamówienie do ... ciii... na razie buźka na kłódkę
19 lipca 2020 pojawiła się moja nowa piosenka pt.: "Pierwsza i Ostatnia". Stała się ona "swoistą kołderką", która otula nasze serduszka sprawiając ciepełko i uśmiech na twarzy . Utwór oczywiście został napisany w moim stylu, łącząc odpowiednio tekst polski z tekstem w języku włoskim
W dobie kryzysu epidemiologicznego udało się nagrać klip. Teledysk został zrealizowany w pięknym otoczeniu przyrody Borów Tucholskich, w Woziwodzie. Miejscowość ta słynie z wielu atrakcji turystycznych, zwłaszcza ze spływu kajakowego oraz ścieżek pieszych i rowerowych.
Dziękuję za Wasze wsparcie ! 😇
Kto jeszcze nie widział utworu "Pierwsza i Ostatnia" zostawiam nagranie. Wystarczy kliknąć w szary trójkącik na obrazku pod spodem ▶:
🎧 Piosenka jest również dostępna w oficjalnych serwisach streamingowych, m.in:
Mam nadzieję, że mimo tej strasznej sytuacji w kraju i na świecie nie straciliście ducha nadziei i optymizmu... tak łatwo można poddać się panice... Wszystko rozumiem... To, co się dzieje nawet nie jesteśmy opisać słowami, jaki ogromny ból przechodzimy... Z całego serca żal mi jest Włoch, do których mam ogromny sentyment. Zastanawiam się cały czas, dlaczego taka tragedia ich spotkała ? Oni pierwsi doświadczyli ataku pandemii... Po prostu ujmę to tak: Dlaczego istnieje ten wirus i co on ma na celu ? Czy to nie czasem początek końca świata ? ... a może początek nowego, lepszego... ?
Niestety, przez pandemię nie jestem w stanie zrealizować teledysku do nowej piosenki... Tak, dokładnie ! Mam przygotowaną muzykę, tekst, a w kwietniu planowałam opublikować MOJĄ najnowszą piosenkę. Jednak ze względu na sytuację niezależną ode mnie plany poszły do szafy... Wszystkie plany legły w gruzach... Pytacie się mnie, kiedy kolejne utwory, a ja co Wam mogę odpowiedzieć ? One są, istnieją w mojej głowie i sercu, ale tak bardzo chcę się z Wami już nimi podzielić. Pragnę przekazać Wam odrobinę radości, abyście mogli zapomnieć o ciężkiej sytuacji choć na chwilę. Cały czas o tym myślę... Jednak bez teledysku nie mogę wydać piosenki... Eh...
Nie pozostaje mi nic innego, jak Was przeprosić.
Niemniej jednak wierzę, że jak wszystko wróci do normy i wreszcie będę mogła się z Wami podzielić nowościami, nad którymi nieustannie pracuję Myślę nawet o drugim utworze
Na dzień dzisiejszy w wolnym czasie (oprócz studiów, pracy, spraw osobistych) mogę jedynie pracować nad nowymi coverami językowymi. Jeśli macie na nie pomysły, piszcie, komentujcie - z chęcią rozważę Wasze propozycje
Mam w głowie jeszcze dwie ciekawe muzyczne inicjatywy - pytanie: czy da się je zrealizować ? Któż to wie ? Kwestia "pogadania" A u Was co słychać ? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi. Musimy się trzymać razem w tej ciężkiej sytuacji i pamiętajmy o tym, aby wzajemnie sobie pomagać Dzisiaj pamiętajmy również o naszym Ukochanym Papieżu - o Św. Janie Pawle II w 15. rocznicę śmierci... Niech spoczywa w pokoju... [*]
Na koniec tego postu dzielę się z Wami promieniem nadziei, ponieważ "Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro..." Pamiętajmy o tym...
Miłego wieczorku ;* AsineD
Najnowszy cover językowy to Morandi "Angels". Ci, którzy jeszcze nie zdążyli obejrzeć, zamieszczam video pod spodem: