Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Autorska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Autorska. Pokaż wszystkie posty

sobota, 5 września 2020

Wyznaczajcie sobie cele :) i to każdego dnia !

 Witam w sobotę !

😊 Jak humorki ? Mam nadzieję, że w porządku 😉

Wrzesień - nowy miesiąc = nowe cele. Też tak macie, że układanie nowe plany na nowy miesiąc i staracie się je zrealizować 🤔 ? Jeśli nie, to gorąco Was zachęcam do tego 😊

Wyznaczajcie sobie różne cele, a zobaczycie, jaką będziecie mieli ogromną satysfakcję z osiągnięcia 🏆

Aktualnie pracuję nad tekstem do kolejnej piosenki i mam nadzieję, że późną jesienią będziecie mogli ją usłyszeć 🍁🎧 Dodatkowo we wrześniu będę realizować klip na zamówienie do ... 🌟 ciii... na razie buźka na kłódkę 🔒😉

Radosnego weekendu Wam życzę 😊



czwartek, 6 sierpnia 2020

AsineD - Pierwsza i Ostatnia (nowy utwór)




19 lipca 2020 pojawiła się moja nowa piosenka pt.: "Pierwsza i Ostatnia". Stała się ona "swoistą kołderką", która otula nasze serduszka sprawiając ciepełko i uśmiech na twarzy .
Utwór oczywiście został napisany w moim stylu, łącząc odpowiednio tekst polski z tekstem w języku włoskim 






W dobie kryzysu epidemiologicznego udało się nagrać klip. Teledysk został zrealizowany w pięknym otoczeniu przyrody Borów Tucholskich, w Woziwodzie. Miejscowość ta słynie z wielu atrakcji turystycznych, zwłaszcza ze spływu kajakowego oraz ścieżek pieszych i rowerowych.


Dziękuję za Wasze wsparcie ! 😇

Kto jeszcze nie widział utworu "Pierwsza i Ostatnia" zostawiam nagranie. Wystarczy kliknąć w szary trójkącik na obrazku pod spodem ▶:


🎧 Piosenka jest również dostępna w oficjalnych serwisach streamingowych, m.in:


poniedziałek, 29 lipca 2019

AsineD - Z Tobą mogę iść przez świat (NOWA PIOSENKA)


19 maja 2019 roku została opublikowana moja najnowsza piosenka pt.: "Z Tobą mogę iść przez świat" 🎧




Dzięki temu, że wiara czyni cuda, udało się zrealizować mój kolejny cel




Piosenka zyskała niesamowitą popularność w Internecie. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, również tym, którzy dobrym słowem nieustannie wspierają moją twórczość

Jak to powiedział mój Przyjaciel: "Żeby coś mieć, trzeba bardzo, bardzo chcieć", a ja dodam - i nieustannie dążyć do celu nawet, jeśli na swojej drodze spotyka się przeróżne przeszkody.
Jestem szczęśliwa, że coraz więcej ludzi może mnie docenić 😊



Tym utworem dzielę się z Wami radością i słowami o czymś magicznym, bez czego człowiek nie jest w stanie funkcjonować
Podziękowania kieruję do Was wszystkich i dziękuję, że jesteście !
Pozdrawiam serdecznie
AsineD ;*




Nie sądziłam, że ta piosenka istotnie "pójdzie przez świat" ! 😮 Pewnego dnia otrzymałam informację, że moja osoba znajduje się w wyszukiwaniach Google, a utwór dotarł nawet do serwisów, takich jak Deezer czy Muzyka Google Play ! 😮🙈




Jestem aż wzruszona widząc to, co się dzieje wokół mnie... Wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku... 😇 Nie osiągnęłabym tyle, gdybyście nie byli ze mną. Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne ! 🍀




Kto jeszcze nie widział utworu "Z Tobą mogę iść przez świat" zostawiam nagranko. Wystarczy kliknąć w szary trójkącik na obrazku pod spodem ▶:

 

🎧 Piosenka jest również dostępna w oficjalnych serwisach streamingowych, m.in:
🎵 Spotify
🎵 Deezer
🎵 Amazon Music
🎵 Muzyka Google Play
🎵 Soundcloud



Dziękuję za Wasze wsparcie ! Pozdrawiam słonecznie ! 😇

sobota, 5 stycznia 2019

Nowy Rok 2019 - nowe cele

Dobry wieczór moi Drodzy !

Na wstępie mojego krótkiego postu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2019 Rok, który MUSI być i dla Was pięknym czasem w Waszym życiu 🌟

Wczoraj podzieliłam się z Wami wiadomością na Facebook'u, że dopiero początek roku, a już zaczynają się pomyślne wieści ! Jakie ? Wybaczcie, ale jeszcze nie mogę niczego zdradzić 🙂

Ułożyłam sobie postanowienia noworoczne (zrobiłam to po raz pierwszy !) i mam nadzieję, że uda mi się każdy z tych podpunktów zrealizować - jeden już się spełnia 🎤 🍀
Trzymajcie kciuki, a na pewno podzielę się z Wami specjalnym filmikiem pt.: "Słoik wspomnień 2019", który pojawi się pod koniec roku... Hehe, ale lepiej żyć dniem dzisiejszym. Po prostu "carpe diem i do przodu" 😉

Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości z życzeniami, komentarze. To pokazuje, jaką macie moc ! Dziękuję Wam za to wsparcie i cieszę się, że mogę odwdzięczyć się właśnie w sposób, który jest mi najbardziej bliski - poprzez muzykę 🎼

Wszystkiego dobrego moi kochani !
Do zobaczenia niedługo 😉


sobota, 28 lipca 2018

AsineD - "It's never too late"


Piękny początek tygodnia, w dacie 19. luty 2018 !
Zapraszam Was na #premierę mojej w pełni autorskiej #piosenki pt. "It's never too late" (z ang. "Nigdy nie jest za późno").

Tekst utworu napisałam 9 lat temu, kiedy miałam 12 lat. Pod koniec sierpnia sięgnęłam po ten #tekst jeszcze raz. Naniosłam istotne poprawki, korektę w tłumaczeniu, a we wrześniu rozpoczęłam #komponowanie muzyki.
Już wcześniej w głowie zaplanowałam sobie brzmienie tej piosenki, ale sztuką było ten pomysł przelać na odpowiednie #instrumenty !
Udało mi się nanieść kwestię z pianina, ale to był tylko fundament utworu !
.
"It's never too late" nie zrealizowałoby się, gdyby nie Patryk Singer - Vocalista. :) , któremu jestem ogromnie #wdzięczna za jego #pomoc w tworzeniu muzyki.
Patryk poświęcił ze mną mnóstwo godzin, dni, tygodni, aby w pełni móc "poczuć ten utwór". Pamiętam, jak wymienialiśmy się pomysłami, próbkami, by wybrać jak najlepiej :)
Mam nadzieję, że przeczytasz mój post i go skomentujesz :) Chcę wyrazić moją #wdzięczność ! Doceniam Twoje #poświęcenie :* .
#Dziękuję Ci bardzo z całego serca, że dzięki Tobie #spełniłam jedno ze swoich #marzeń i postawiłam kolejny #krok w realizacji swoich artystycznych #planów :) :* .
.
Serdecznie zapraszam do #obejrzenia :)
Napiszcie, jak #wrażenia, czy się podoba :)
.
#PS W teledysku dodane są #napisy polskie. Jeśli się automatycznie nie włączą, kliknijcie w ikonkę przy nagraniu.


Tekst piosenki wraz z tłumaczeniem jest dostępny tutaj --> AsineD na tekstowo.pl