piątek, 25 września 2020

AsineD tworzy teledysk na zamówienie

 Dzień dobry w piątek = weekendu początek

😊 Jak tam Wasze humorki ? Zdecydowanie lepsze ? 😉
U mnie wszystko w porządku, był czas na wypoczynek i regenerację, a teraz cóż : "Do pracy Rodacy" 😃

Jak widzicie szykują się nagrywki do portfolio oraz klipu 🎬 Zadowoleni klienci i zadowolona ja ze współpracy 😍

Jeśli chodzi o moją twórczość muzyczną, to pracuję nad nowym tekstem piosenki - być może jeszcze w tym roku się ukaże 😎🎼

Trzymajcie kciuki !

Życzę Wam wspaniałego nadchodzącego weekendu, dużo energii i motywacji na nowy tydzień
😘



sobota, 5 września 2020

Wyznaczajcie sobie cele :) i to każdego dnia !

 Witam w sobotę !

😊 Jak humorki ? Mam nadzieję, że w porządku 😉

Wrzesień - nowy miesiąc = nowe cele. Też tak macie, że układanie nowe plany na nowy miesiąc i staracie się je zrealizować 🤔 ? Jeśli nie, to gorąco Was zachęcam do tego 😊

Wyznaczajcie sobie różne cele, a zobaczycie, jaką będziecie mieli ogromną satysfakcję z osiągnięcia 🏆

Aktualnie pracuję nad tekstem do kolejnej piosenki i mam nadzieję, że późną jesienią będziecie mogli ją usłyszeć 🍁🎧 Dodatkowo we wrześniu będę realizować klip na zamówienie do ... 🌟 ciii... na razie buźka na kłódkę 🔒😉

Radosnego weekendu Wam życzę 😊



piątek, 21 sierpnia 2020

AsineD śpiewa po włosku 🇮🇹

 Dzień dobry, dzień dobry

🙂 ! Dzisiaj piątek, piąteczek, piątunio 😀
Pogoda w pełni nas rozpieszcza, więc wykorzystujmy każdy wolny czas na spotkania na łonie natury z rodziną, przyjaciółmi 🌞🌲.
Na YouTube zamieściłam właśnie mix włoskich przebojów 🇮🇹.
Jeśli jeszcze nie słuchaliście, zachęcam Was do kliknięcia w ten link ⏩ https://youtu.be/fmeuYpCbWR4 .


🙂Miłego dnia
#AsineD



czwartek, 6 sierpnia 2020

AsineD - Pierwsza i Ostatnia (nowy utwór)




19 lipca 2020 pojawiła się moja nowa piosenka pt.: "Pierwsza i Ostatnia". Stała się ona "swoistą kołderką", która otula nasze serduszka sprawiając ciepełko i uśmiech na twarzy .
Utwór oczywiście został napisany w moim stylu, łącząc odpowiednio tekst polski z tekstem w języku włoskim 






W dobie kryzysu epidemiologicznego udało się nagrać klip. Teledysk został zrealizowany w pięknym otoczeniu przyrody Borów Tucholskich, w Woziwodzie. Miejscowość ta słynie z wielu atrakcji turystycznych, zwłaszcza ze spływu kajakowego oraz ścieżek pieszych i rowerowych.


Dziękuję za Wasze wsparcie ! 😇

Kto jeszcze nie widział utworu "Pierwsza i Ostatnia" zostawiam nagranie. Wystarczy kliknąć w szary trójkącik na obrazku pod spodem ▶:


🎧 Piosenka jest również dostępna w oficjalnych serwisach streamingowych, m.in:


czwartek, 2 kwietnia 2020

Pandemia a muzyka. Co robić ?


Dobry wieczór wszystkim !

Mam nadzieję, że mimo tej strasznej sytuacji w kraju i na świecie nie straciliście ducha nadziei i optymizmu... tak łatwo można poddać się panice...  Wszystko rozumiem... To, co się dzieje nawet nie jesteśmy opisać słowami, jaki ogromny ból przechodzimy... Z całego serca żal mi jest Włoch, do których mam ogromny sentyment. Zastanawiam się cały czas, dlaczego taka tragedia ich spotkała ? Oni pierwsi doświadczyli ataku pandemii... Po prostu ujmę to tak: Dlaczego istnieje ten wirus i co on ma na celu ? Czy to nie czasem początek końca świata ? ... a może początek nowego, lepszego... ?

Niestety, przez pandemię nie jestem w stanie zrealizować teledysku do nowej piosenki... Tak, dokładnie !  Mam przygotowaną muzykę, tekst, a w kwietniu planowałam opublikować MOJĄ najnowszą piosenkę. Jednak ze względu na sytuację niezależną ode mnie plany poszły do szafy... Wszystkie plany legły w gruzach... Pytacie się mnie, kiedy kolejne utwory, a ja co Wam mogę odpowiedzieć ? One są, istnieją w mojej głowie i sercu, ale tak bardzo chcę się z Wami już nimi podzielić. Pragnę przekazać Wam odrobinę radości, abyście mogli zapomnieć o ciężkiej sytuacji choć na chwilę. Cały czas o tym myślę... Jednak bez teledysku nie mogę wydać piosenki... Eh... 
Nie pozostaje mi nic innego, jak Was przeprosić.

Niemniej jednak wierzę, że jak wszystko wróci do normy i wreszcie będę mogła się z Wami podzielić nowościami, nad którymi nieustannie pracuję  Myślę nawet o drugim utworze  
Na dzień dzisiejszy w wolnym czasie (oprócz studiów, pracy, spraw osobistych) mogę jedynie pracować nad nowymi coverami językowymi. Jeśli macie na nie pomysły, piszcie, komentujcie - z chęcią rozważę Wasze propozycje 

Mam w głowie jeszcze dwie ciekawe muzyczne inicjatywy - pytanie: czy da się je zrealizować ? Któż to wie ?  Kwestia "pogadania"  A u Was co słychać ? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi. Musimy się trzymać razem w tej ciężkiej sytuacji i pamiętajmy o tym, aby wzajemnie sobie pomagać  Dzisiaj pamiętajmy również o naszym Ukochanym Papieżu - o Św. Janie Pawle II w 15. rocznicę śmierci... Niech spoczywa w pokoju... [*]
Na koniec tego postu dzielę się z Wami promieniem nadziei, ponieważ "Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro..."  Pamiętajmy o tym...

Miłego wieczorku ;*
AsineD





Najnowszy cover językowy to Morandi "Angels". Ci, którzy jeszcze nie zdążyli obejrzeć, zamieszczam video pod spodem:


sobota, 7 września 2019

Narodowe Czytanie 2019 - Nowele Polskie


W ubiegłym roku cały nasz naród czytał powieść polityczną pt.: "Przedwiośnie" autorstwa Stefana Żeromskiego. Podczas tegorocznej edycji Narodowego Czytania mieliśmy do dyspozycji Nowele Polskie. Wśród autorów należy wymieniać Elizę Orzeszkową, Marię Konopnicką, Bolesława Prusa, Bruno Schulza, Władysława Stanisława Reymonta, Stefana Żeromskiego, Henryka Sienkiewicza oraz Henryka Rzewuskiego.



Utwory tych autorów cechuje głęboka refleksja pomiędzy człowiekiem, a społeczeństwem.
Znajdziemy również polskość i wrażliwość bohaterów, którzy uzmysławiają nam, że nie wolno stracić miłości do ojczyzny. Z postawy bohaterów można wyciągać wnioski o byciu szlachetnym i postawie godnej naśladowania.



Każda miejscowość z pewnością organizowała Dzień Narodowego Czytania, które odbywało się np. w bibliotece miejskiej.
U mnie również to wydarzenie miało miejsce. Wówczas można było otrzymać pamiątkową pieczątkę, jeśli posiadało się swój własny egzemplarz nowel chociażby jednego z wyżej wymienionych autorów.



Cytat roku: "Czy ja tu przyszedł jak do karczmy ? Zjadł, wypił i nie zapłacił ? Nu, ja tu nie przyszedł jak do karczmy ! Ja tu tak w to miasto urósł jak ta brzezina w lesie ! Zjadł ja tu kawałek chleba, prawda jest. Wypił też wody, i to prawda jest. Ale za tego chleba i za tej wody ja zapłacił. Czym ja zapłacił ? Pan dobrodziej chce wiedzieć, czym ja zapłacił ?
Wyciągnął przed siebie obie spracowane, wyschłe i żylaste ręce.
- Nu (...), ja tymi dziesięciu palcami zapłacił ! (...) ~ fragment rozmowy Mendla Gdańskiego* z Zegarmistrzem

* "Mendel Gdański" nowela Marii Konopnickiej