Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Despacito Polska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Despacito Polska. Pokaż wszystkie posty

sobota, 5 stycznia 2019

Nowy Rok 2019 - nowe cele

Dobry wieczór moi Drodzy !

Na wstępie mojego krótkiego postu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2019 Rok, który MUSI być i dla Was pięknym czasem w Waszym życiu 🌟

Wczoraj podzieliłam się z Wami wiadomością na Facebook'u, że dopiero początek roku, a już zaczynają się pomyślne wieści ! Jakie ? Wybaczcie, ale jeszcze nie mogę niczego zdradzić 🙂

Ułożyłam sobie postanowienia noworoczne (zrobiłam to po raz pierwszy !) i mam nadzieję, że uda mi się każdy z tych podpunktów zrealizować - jeden już się spełnia 🎤 🍀
Trzymajcie kciuki, a na pewno podzielę się z Wami specjalnym filmikiem pt.: "Słoik wspomnień 2019", który pojawi się pod koniec roku... Hehe, ale lepiej żyć dniem dzisiejszym. Po prostu "carpe diem i do przodu" 😉

Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości z życzeniami, komentarze. To pokazuje, jaką macie moc ! Dziękuję Wam za to wsparcie i cieszę się, że mogę odwdzięczyć się właśnie w sposób, który jest mi najbardziej bliski - poprzez muzykę 🎼

Wszystkiego dobrego moi kochani !
Do zobaczenia niedługo 😉


wtorek, 18 lipca 2017

Dziękuję Wam ♡

"To były piękne dni..." Mogłabym tak dalej śpiewać, ale nie będę.
Te dni trwają i niech trwają jak najdłużej
W przeciągu paru dni mój językowy cover "DESPACITO" uzyskał ponad 1.000 wyświetleń ! To mój rekord ! Jestem ogromnie szczęśliwa, że moje wykonanie zyskało uznanie i dobrą "popularność". To tylko umacnia mnie w przekonaniu, że "jak się chce - to się potrafi".
Dziękuję Wam wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dziękuję Wam za każdy lajk, miły komentarz, za każdą subskrypcję i wyświetlenie.
Nie zdajecie sobie sprawy, jak się serce raduje ! Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że taka mała rzecz może sprawić, że człowiek się umacnia.
Nie chcę się poddawać. Chcę być coraz silniejsza. Wiem, że teraz zaczyna się ten czas... na który czekałam przez 9 lat...
AsineD ;*
PS Zapraszam Was w piątek na mój youtubowy kanał :)  http://www.youtube.com/AsineD
__________________________________AsineD , Denisa , Despacito ,  Luis Fonsi , Daddy Yankee #despacitopopolsku #despacitopolska
#AsineD, #Denisa, #Despacito, #Luis Fonsi, #Daddy Yankee