Pokazywanie postów oznaczonych etykietą It's never too late. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą It's never too late. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 7 kwietnia 2019

Nowa piosenka AsineD ! 🎤 🎧


Dobry wieczór moi Drodzy 😉

Mamy godzinę 00:19, a ja co tutaj robię zamiast spać ? Chciałabym się podzielić z Wami dobrą nowiną. Otóż już niedługo będziecie mogli usłyszeć moją najnowszą piosenkę ! 🎤 🎧



Tym razem będzie to coś zupełnie innego pod każdym względem - myślę, że uda mi się Was zaskoczyć 😊

Mnóstwo czasu poświęciłam na doprecyzowanie najmniejszego szczegółu w utworze tak, aby spełniał moje oczekiwania.
Muszę przyznać, że niekiedy brakowało tej cierpliwości, kiedy wszystko będzie gotowe - jednak ten czas oczekiwania widocznie się opłacił 😇

W ten weekend udało się wszystko zrealizować i dopiąć na ostatni guzik. Teraz tylko potrzeba pełnej świadomości, potwierdzenia, że ta wersja piosenki jest odpowiednia i ostateczna.



W najbliższym czasie zacznie się kręcić ujęcia do teledysku 🎬, wówczas dowiedzie się czegoś więcej o piosence.

Zapraszam do obserwowania moich social media, abyście byli na bieżąco z premierą.

Obiecuję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni i uradowani 😇


Dobrej nocki Wam życzę 😉
AsineD

sobota, 5 stycznia 2019

Nowy Rok 2019 - nowe cele

Dobry wieczór moi Drodzy !

Na wstępie mojego krótkiego postu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2019 Rok, który MUSI być i dla Was pięknym czasem w Waszym życiu 🌟

Wczoraj podzieliłam się z Wami wiadomością na Facebook'u, że dopiero początek roku, a już zaczynają się pomyślne wieści ! Jakie ? Wybaczcie, ale jeszcze nie mogę niczego zdradzić 🙂

Ułożyłam sobie postanowienia noworoczne (zrobiłam to po raz pierwszy !) i mam nadzieję, że uda mi się każdy z tych podpunktów zrealizować - jeden już się spełnia 🎤 🍀
Trzymajcie kciuki, a na pewno podzielę się z Wami specjalnym filmikiem pt.: "Słoik wspomnień 2019", który pojawi się pod koniec roku... Hehe, ale lepiej żyć dniem dzisiejszym. Po prostu "carpe diem i do przodu" 😉

Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości z życzeniami, komentarze. To pokazuje, jaką macie moc ! Dziękuję Wam za to wsparcie i cieszę się, że mogę odwdzięczyć się właśnie w sposób, który jest mi najbardziej bliski - poprzez muzykę 🎼

Wszystkiego dobrego moi kochani !
Do zobaczenia niedługo 😉


sobota, 28 lipca 2018

AsineD - "It's never too late"


Piękny początek tygodnia, w dacie 19. luty 2018 !
Zapraszam Was na #premierę mojej w pełni autorskiej #piosenki pt. "It's never too late" (z ang. "Nigdy nie jest za późno").

Tekst utworu napisałam 9 lat temu, kiedy miałam 12 lat. Pod koniec sierpnia sięgnęłam po ten #tekst jeszcze raz. Naniosłam istotne poprawki, korektę w tłumaczeniu, a we wrześniu rozpoczęłam #komponowanie muzyki.
Już wcześniej w głowie zaplanowałam sobie brzmienie tej piosenki, ale sztuką było ten pomysł przelać na odpowiednie #instrumenty !
Udało mi się nanieść kwestię z pianina, ale to był tylko fundament utworu !
.
"It's never too late" nie zrealizowałoby się, gdyby nie Patryk Singer - Vocalista. :) , któremu jestem ogromnie #wdzięczna za jego #pomoc w tworzeniu muzyki.
Patryk poświęcił ze mną mnóstwo godzin, dni, tygodni, aby w pełni móc "poczuć ten utwór". Pamiętam, jak wymienialiśmy się pomysłami, próbkami, by wybrać jak najlepiej :)
Mam nadzieję, że przeczytasz mój post i go skomentujesz :) Chcę wyrazić moją #wdzięczność ! Doceniam Twoje #poświęcenie :* .
#Dziękuję Ci bardzo z całego serca, że dzięki Tobie #spełniłam jedno ze swoich #marzeń i postawiłam kolejny #krok w realizacji swoich artystycznych #planów :) :* .
.
Serdecznie zapraszam do #obejrzenia :)
Napiszcie, jak #wrażenia, czy się podoba :)
.
#PS W teledysku dodane są #napisy polskie. Jeśli się automatycznie nie włączą, kliknijcie w ikonkę przy nagraniu.


Tekst piosenki wraz z tłumaczeniem jest dostępny tutaj --> AsineD na tekstowo.pl