Dobry wieczór moi Drodzy !
Na wstępie mojego krótkiego postu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2019 Rok, który MUSI być i dla Was pięknym czasem w Waszym życiu 🌟
Wczoraj podzieliłam się z Wami wiadomością na Facebook'u, że dopiero początek roku, a już zaczynają się pomyślne wieści ! Jakie ? Wybaczcie, ale jeszcze nie mogę niczego zdradzić 🙂
Ułożyłam sobie postanowienia noworoczne (zrobiłam to po raz pierwszy !) i mam nadzieję, że uda mi się każdy z tych podpunktów zrealizować - jeden już się spełnia 🎤 🍀
Trzymajcie kciuki, a na pewno podzielę się z Wami specjalnym filmikiem pt.: "Słoik wspomnień 2019", który pojawi się pod koniec roku... Hehe, ale lepiej żyć dniem dzisiejszym. Po prostu "carpe diem i do przodu" 😉
Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości z życzeniami, komentarze. To pokazuje, jaką macie moc ! Dziękuję Wam za to wsparcie i cieszę się, że mogę odwdzięczyć się właśnie w sposób, który jest mi najbardziej bliski - poprzez muzykę 🎼
Wszystkiego dobrego moi kochani !
Do zobaczenia niedługo 😉
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Piano. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Piano. Pokaż wszystkie posty
sobota, 5 stycznia 2019
sobota, 28 lipca 2018
AsineD - "It's never too late"
Piękny początek tygodnia, w dacie 19. luty 2018 !
Zapraszam Was na #premierę mojej w pełni autorskiej #piosenki pt. "It's never too late" (z ang. "Nigdy nie jest za późno").
Tekst utworu napisałam 9 lat temu, kiedy miałam 12 lat. Pod koniec sierpnia sięgnęłam po ten #tekst jeszcze raz. Naniosłam istotne poprawki, korektę w tłumaczeniu, a we wrześniu rozpoczęłam #komponowanie muzyki.
Już wcześniej w głowie zaplanowałam sobie brzmienie tej piosenki, ale sztuką było ten pomysł przelać na odpowiednie #instrumenty !
Udało mi się nanieść kwestię z pianina, ale to był tylko fundament utworu !
.
"It's never too late" nie zrealizowałoby się, gdyby nie Patryk Singer - Vocalista.
Patryk poświęcił ze mną mnóstwo godzin, dni, tygodni, aby w pełni móc "poczuć ten utwór". Pamiętam, jak wymienialiśmy się pomysłami, próbkami, by wybrać jak najlepiej
Mam nadzieję, że przeczytasz mój post i go skomentujesz
#Dziękuję Ci bardzo z całego serca, że dzięki Tobie #spełniłam jedno ze swoich #marzeń i postawiłam kolejny #krok w realizacji swoich artystycznych #planów
.
Serdecznie zapraszam do #obejrzenia
Napiszcie, jak #wrażenia, czy się podoba
.
#PS W teledysku dodane są #napisy polskie. Jeśli się automatycznie nie włączą, kliknijcie w ikonkę przy nagraniu.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
