Dobry wieczór moi Drodzy !
Na wstępie mojego krótkiego postu chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2019 Rok, który MUSI być i dla Was pięknym czasem w Waszym życiu 🌟
Wczoraj podzieliłam się z Wami wiadomością na Facebook'u, że dopiero początek roku, a już zaczynają się pomyślne wieści ! Jakie ? Wybaczcie, ale jeszcze nie mogę niczego zdradzić 🙂
Ułożyłam sobie postanowienia noworoczne (zrobiłam to po raz pierwszy !) i mam nadzieję, że uda mi się każdy z tych podpunktów zrealizować - jeden już się spełnia 🎤 🍀
Trzymajcie kciuki, a na pewno podzielę się z Wami specjalnym filmikiem pt.: "Słoik wspomnień 2019", który pojawi się pod koniec roku... Hehe, ale lepiej żyć dniem dzisiejszym. Po prostu "carpe diem i do przodu" 😉
Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości z życzeniami, komentarze. To pokazuje, jaką macie moc ! Dziękuję Wam za to wsparcie i cieszę się, że mogę odwdzięczyć się właśnie w sposób, który jest mi najbardziej bliski - poprzez muzykę 🎼
Wszystkiego dobrego moi kochani !
Do zobaczenia niedługo 😉
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Despacito. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Despacito. Pokaż wszystkie posty
sobota, 5 stycznia 2019
piątek, 6 października 2017
#9 lat AsineD
Witam wszystkich w piątek.
Ten dzień nie jest dla mnie zwykłym dniem w kalendarzu.
Właśnie to wtedy (6 października 2008 roku) rozpoczęła się moja wielka przygoda z muzyką.
Tego, jakże wtedy słonecznego dnia, napisałam swoją pierwszą piosenkę pt.: "Tuo piccolo cuore".
Do dnia dzisiejszego nie porzuciłam tej artystycznej pasji. Cały czas dążę do wyznaczonego celu.
Tak, to już 9 lat...
Ten czas tak szybko minął.
Oczywiście, więcej było tych upadków, niż wzlotów. Jednak, starałam się przetrwać nawet ciężki okres w moim życiu. Walczyłam o, dla i z muzyką.
Podsumowując ostatni rok mojej pracy artystycznej mogę przyznać, że wreszcie udało mi się poprawić swoje umiejętności. Z każdym nowym filmikiem, który pojawia się co piątek na YouTube, nabieram doświadczenia. Staram się nie stać w miejscu, tylko wytrwale pracować na sukces.
Muzyka jest moim życiem. Bez niej nie byłabym tą samą osobą, którą jestem dzisiaj.
Chciałabym ogromnie podziękować wszystkim tym, którzy wspierają mnie w tym przedsięwzięciu. Dziękuję za wszelkie komentarze, Wasze miłe słowa, udostępnienia.
Mam nadzieję, że ta "muzyczna armia", którą zbudowałam od podstaw, stanie się jeszcze silniejsza.
Dziękuję za te piękne i wkońcu szczęśliwe 9 lat 😊

Ten dzień nie jest dla mnie zwykłym dniem w kalendarzu.
Właśnie to wtedy (6 października 2008 roku) rozpoczęła się moja wielka przygoda z muzyką.
Tego, jakże wtedy słonecznego dnia, napisałam swoją pierwszą piosenkę pt.: "Tuo piccolo cuore".
Do dnia dzisiejszego nie porzuciłam tej artystycznej pasji. Cały czas dążę do wyznaczonego celu.
Tak, to już 9 lat...
Ten czas tak szybko minął.
Oczywiście, więcej było tych upadków, niż wzlotów. Jednak, starałam się przetrwać nawet ciężki okres w moim życiu. Walczyłam o, dla i z muzyką.
Podsumowując ostatni rok mojej pracy artystycznej mogę przyznać, że wreszcie udało mi się poprawić swoje umiejętności. Z każdym nowym filmikiem, który pojawia się co piątek na YouTube, nabieram doświadczenia. Staram się nie stać w miejscu, tylko wytrwale pracować na sukces.
Muzyka jest moim życiem. Bez niej nie byłabym tą samą osobą, którą jestem dzisiaj.
Chciałabym ogromnie podziękować wszystkim tym, którzy wspierają mnie w tym przedsięwzięciu. Dziękuję za wszelkie komentarze, Wasze miłe słowa, udostępnienia.
Mam nadzieję, że ta "muzyczna armia", którą zbudowałam od podstaw, stanie się jeszcze silniejsza.
Dziękuję za te piękne i wkońcu szczęśliwe 9 lat 😊
Etykiety:
AsineD,
Denisa,
Despacito,
Literatura,
Muzyka,
Refleksje,
Rozważania,
Sens,
YouTube
wtorek, 18 lipca 2017
Dziękuję Wam ♡
"To były piękne dni..." Mogłabym tak dalej śpiewać, ale nie będę.
Te dni trwają i niech trwają jak najdłużej ♡
Te dni trwają i niech trwają jak najdłużej ♡
W przeciągu paru dni mój językowy cover "DESPACITO" uzyskał ponad 1.000 wyświetleń ! To mój rekord ! Jestem ogromnie szczęśliwa, że moje wykonanie zyskało uznanie i dobrą "popularność". To tylko umacnia mnie w przekonaniu, że "jak się chce - to się potrafi".
Dziękuję Wam wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dziękuję Wam za każdy lajk, miły komentarz, za każdą subskrypcję i wyświetlenie.
Nie zdajecie sobie sprawy, jak się serce raduje ! Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że taka mała rzecz może sprawić, że człowiek się umacnia.
Nie zdajecie sobie sprawy, jak się serce raduje ! Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że taka mała rzecz może sprawić, że człowiek się umacnia.
Nie chcę się poddawać. Chcę być coraz silniejsza. Wiem, że teraz zaczyna się ten czas... na który czekałam przez 9 lat...
AsineD ;*
PS Zapraszam Was w piątek na mój youtubowy kanał :) http://www.youtube.com/AsineD
__________________________________AsineD , Denisa , Despacito , Luis Fonsi , Daddy Yankee #despacitopopolsku #despacitopolska
#AsineD, #Denisa, #Despacito, #Luis Fonsi, #Daddy Yankee
#AsineD, #Denisa, #Despacito, #Luis Fonsi, #Daddy Yankee
sobota, 8 lipca 2017
DESPACITO po polsku. Śpiewam z Luisem Fonsi ? :)
Hey, hey :)
Od festiwalu "Estate italiana" minął dokładnie tydzień, a ja wciąż dziękuję wszystkim artystom, którzy wystąpili na koncercie i dlatego, że miałam okazję ich poznać.
Wszyscy, którzy obserwują mnie na social mediach wiedzą, co się ostatnio dzieje 😊
Zacznę od początku.
Słynny utwór "DESPACITO" autorstwa Luis Fonsi ft. Daddy Yankee góruje na wszystkich listach przebojów od ponad 2 miesięcy (w Polsce).
Słyszałam ją pobieżnie, nigdy nie mogłam jej wysłuchać do końca. Często uciekała mi myśl z głowy, aby poświęcić jej trochę czasu.
Myślałam, że to kolejna "wakacyjna" piosenka, która jest często puszczana w rozgłośniach radiowych i w TV.
Jednak wszystko zmieniło się 1 lipca br.
Właśnie tego dnia odbywała się kolejna edycja "Estate italiana" w moim mieście - w Inowrocławiu, na który wybrałam się wraz z moją Mamą. Obie jesteśmy wiernymi, długoletnimi (wręcz od zawsze) miłośniczkami Italii 💘
Wracając do tematu - przed godziną 22:00 DJ Tony zaprosił nas wszystkich na after party. Sympatyczny Włoch miksował znane i lubiane piosenki.
Ostatnim utworem, który Tony miksował na żywo, było "DESPACITO".
Wtedy... jakby ktoś z bicza trzasł. 😮
Wszyscy oszaleliśmy ! Wraz z DJ Tony'm bawiliśmy się przy utworze Luisa Fonsi & Daddy Yankee.
... i właśnie tego dnia "DESPACITO" stało się moją ulubioną piosenką.
Dzień po koncercie, kiedy emocje powinny już opaść - ja nadal słyszałam "DESPACITO" w moich uszach.
Nie mogłam siedzień bezczynnie w miejscu ! Postanowiłam nagrać moje krótkie wykonanie tejże piosenki w 5 różnych językach = po polsku, włosku, angielsku, niemiecku i oczywiście po hiszpańsku.
Nie sądziłam, że ten filmik trwający zaledwie 2 minuty i 48 sekund zdobędzie ponad 300 wyświetleń w przeciągu 2 dni !
To mnie uradowało i jeszcze bardziej zmotywowało do pójścia tą drogą w celu osiągania swoich artystycznych marzeń ! 🌟
Wczoraj (7. lipca br.) napisałam własny tekst "DESPACITO" po polsku, który nie jest dosłownym tłumaczeniem i ... zaśpiewałam razem z Luisem Fonsi.
Tutaj muszę sprostować - szkoda, że nie na prawdziwo 😉
Takim sposobem stworzył się filmik, na którym śpiewam po polsku wraz z Luisem. Piosenka jest polsko-hiszpańska.
W 24 godziny uzyskałam ponad 100 wyświetleń.
Jestem mega szczęśliwa ! ⭐️
Nic takiego by się nie wydarzyło, gdyby nie ten festiwal...
"DESPACITO" uważana niegdyś przeze mnie za "zwykły" utwór, stała się motorem napędowym mojej twórczości muzycznej !
Staram się już nie obawiam się pokazać swojej "małej działalności muzycznej". To sprawiło, że bardziej zaczynam wierzyć, że kiedyś moje marzenia się spełnią. 💖
TI RINGRAZIO
Ktoś by mógł powiedzieć - nic wielkiego się nie wydarzyło, zwykła piosenka, itp - ja jednak sądzę inaczej. Piosenka mająca ponad 2,4 MILIARDA wyświetleń na YouTube, zagrzewająca do tańca - nie mogło być inaczej.
Włochy mają tę swoją magię :)
Te dwa wykonania nadal biją rekordy na moim youtubowym kanale. Może są to dla kogoś innego małe liczby, ale nigdy nie uzyskałam setki wyświetleń w 1 dzień !
Wierzę, że już małymi kroczkami nastaje ten najpiękniejszy czas, który będzie oddawał sens mojej egzystencji. 🌟
Staram się cały czas rozwijać swoją pasję, aby była w pełni doskonała. Mam świadomość, że droga do perfekcji jest kręta i długa, ale ja chcę ją przejść. Chciałabym mieć satysfakcję, że udało mi się osiągnąć coś wielkiego, na czym od dawien dawna mi zależało.
Nadal będę szła drogą do wyznaczonego celu, bo wiem, że muzyka jest najpiękniejszą i najdłuższą podróżą życia.
#DESPACITO w 5 językach 👇 ------> 👇
#DESPACITO po polsku / hiszpańsku. AsineD & Luis Fonsi 👇 -----> 👇
Tak, właśnie teraz spojrzałeś na mnie.
Uśmiech Twój mówił, że mnie chcesz.
W mojej głowie już układam plan,
Bo coraz bardziej pragnę Cię.
Będziesz tylko mój, ja to wiem !
Od dzisiaj na zawsze będziemy razem,
Nie przejmując się minionym czasem.
W moim sercu zamieszkałeś już.
Nocą przy gwiazdach powiedziałeś,
Że się we mnie zakochałeś.
Powolutku,
Chcę oddychać marzeniami.
Noc, gwiazdy i my tylko sami
W naszych myślach pozostanie.
Copyright © by AsineD
AsineD , Denisa , Despacito DJ Tony Estate Italiana Tony Giuffrida Luis Fonsi Daddy Yankee
#AsineD, #Denisa, #Despacito, #DJ Tony, #Estate Italiana, #Tony Giuffrida, #Luis Fonsi, #Daddy Yankee
środa, 5 lipca 2017
DESPACITO w 5 językach
Witajcie :)
Na festiwalu "Estate Italiana 2017", o którym pisałam w poprzednim poście, wspólnie bawiliśmy się na after party przy utworze "Despacito" miksowanego przez włoskiego DJ'a - Tony Giuffrida.
Właśnie to zainspirowało mnie do stworzenia coveru "Despacito" w 5 różnych językach; w tym oryginalnie po hiszpańsku.
Dzisiaj z rana zabrałam się za wolne tłumaczenia, nagrania i montaż.
Dajcie znać, jak się Wam podoba :)

____________________________
AsineD, Denisa, Despacito, DJ Tony, Estate Italiana, Tony Giuffrida, Luis Fonsi, Daddy Yankee
#AsineD, #Denisa, #Despacito, #DJ Tony, #Estate Italiana, #Tony Giuffrida, #Luis Fonsi, #Daddy Yankee
Na festiwalu "Estate Italiana 2017", o którym pisałam w poprzednim poście, wspólnie bawiliśmy się na after party przy utworze "Despacito" miksowanego przez włoskiego DJ'a - Tony Giuffrida.
Właśnie to zainspirowało mnie do stworzenia coveru "Despacito" w 5 różnych językach; w tym oryginalnie po hiszpańsku.
Dzisiaj z rana zabrałam się za wolne tłumaczenia, nagrania i montaż.
Dajcie znać, jak się Wam podoba :)
____________________________
AsineD, Denisa, Despacito, DJ Tony, Estate Italiana, Tony Giuffrida, Luis Fonsi, Daddy Yankee
#AsineD, #Denisa, #Despacito, #DJ Tony, #Estate Italiana, #Tony Giuffrida, #Luis Fonsi, #Daddy Yankee
poniedziałek, 3 lipca 2017
"ESTATE ITALIANA" - włoskie lato w inowrocławskich Solankach
Buongiorno ! :)
Jak minął Wam weekend ?
U mnie sobota była niesamowitym dniem w te wakacje !
1 lipca odbyła się kolejna edycja festiwalu "Estate italiana".
W tym roku Inowrocław gościł włoskiego didżeja - Tony Giuffrida, dziennikarza, prezentera Enrico Buscema oraz muzyka Luigi Pagano. Nie mogło również zabraknąć miejscowego artysty - Andrea Lattari.
Pogoda nie była taka piękna, ale włoskie przeboje odgoniły ciemne chmury i żaden deszcz nie zdołał popsuć imprezy.
Słoneczny klimat festiwalu mogliśmy poczuć za sprawą włoskich gwiazd, którzy zagościli u nas w pierwszy dzień lipca.
Jako pierwszy wystąpił Andrea Lattari wraz z wokalistką Noemi i zespołem CIAO AMORE BAND.
Publiczność szalała, a miejsce przed Muszlą Koncertową zamieniło się w dyskotekowy parkiet.
Czułam się jak na prawdziwej włoskiej imprezie. Wodzirejem był DJ Tony, który tańczył razem z nami, zabawiał nas. Nawet rozdawał różyczki dla pięknych kobiet :)
Po występie Andrei, Enrico Buscema poprowadził krótki konkurs z nagrodami. Opowiadał o swoich zainteresowaniach do gotowania oraz motoryzacji - jest kierowcą rajdowym.
Po godzinie 20:00 na scenę wszedł Luigi Pagano wraz z własną żoną, zespołem i małym, uroczym synkiem, który grał na małej gitarce.
Sam kunszt artysty - muzyka tworzona od podstaw na prawdziwych instrumentach.
Bardzo chciałam poznać i mieć zdjęcie z DJ Tony'm. Dopiero po baaardzo długim czasie - w końcu się to udało. Z perspektywy czasu chyba tak musiało być, aby dopiero w tym momencie nadarzyła się okazja na zaznajomienie :)
Odszukałam Tony'ego na portalu społecznościowym i postanowiłam wysłać mu zaproszenie. Nie minęło zbyt wiele czasu, a Włoch przyjął mnie do swoich znajomych i napisał do mnie wiadomość. Najlepsze było to, kiedy ja zrobiłam mu zdjęcie, stojąc przed sceną. Tony spojrzał się i szybko przywitaliśmy się :)
Poprosiłam go o zdjęcie, a on zaciągnął mnie na scenę i przy całej publiczności zrobiliśmy sobie zdjęcie. Tony poprosił mnie, abym podeszła do jego konsoli i również "cyknęliśmy" sobie pamiątkowe zdjęcie.
Kiedy chciałam sprawdzić, jak zdjęcia wyszły, zauważyłam, że nie zdołały się zapisać. Byłam bardzo rozczarowana i myślałam, że już taka sytuacja już się nie powtórzy.
Na szczęście udało mi się poprosić DJ Tony'ego do powtórzenia zdjęcia. Włoch się uśmiechnął i powiedział, że nic się nie stało :)
Festiwal trwał 4 godziny, a na typowe "after party" w wykonaniu samego Tony'ego musieliśmy trochę poczekać.
Kiedy rozbrzmiewała na koniec włoska piosenka "Volare (Nel blu dipinto di blu)", DJ Tony zaprosił mnie na scenę, byśmy wszyscy razem ją zaśpiewali :)
To było niesamowite ! Zawsze chciałam stać na scenie ze sławnymi ludźmi z mojej ukochanej Italii - i to się udało ! :)
Po wspólnie zaśpiewanym utworze przyszła pora, aby wyszaleć się na "parkiecie" przy muzyce miksowanej na żywo przez DJ Tony'ego.
Impreza była świetna. DJ Tony stworzył dla nas mix znanych piosenek.
Największą furorę zrobiło "Despacito" !
To był niesamowity dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Cieszę się, że mogłam poznać tak wspaniałych ludzi !
Serdeczne pozdrowienia ślę do Andrei Lattariego, Enrico Buscemy, Luigiego Paganiego oraz do DJ Tony'ego :)
PS
Z czego jestem dumna ?
Że Polska kocha Włochy, a Włochy kochają Polskę :)
"Friends will be friends"
__________________________________________
#
AsineD #EstateItaliana #Inowrocław #Solanki #DJTony #TonyGiuffrida #LuigiPagano #AndreaLattari #EnricoBuscema #KCK #Despacito #WłoskiFestiwal #WłoskiePrzeboje #Lato2017
Tony Giuffrida, Andrea Lattari, AsineD, Denisa, Despacito, DJ Tony, Enrico Buscema, Estate Italiana, Inowrocław, KCK, Lato 2017, Luigi Pagano, Solanki, Włoskie Przeboje, Włoski Festiwal
Subskrybuj:
Posty (Atom)














