środa, 6 września 2017

"Kiedy artysta spotka artystę..." - Patryk Singer & AsineD

Witajcie moi Drodzy !
Miło mi jest Was przywitać ponownie po "małej" nieobecności na blogu.
Fakt, wrzucałam parę nowych postów, ale nie były one zbyt długie.

Dzisiejszy post wyrówna wszystkie braki ;)
Zapraszam do lektury :)

"Kiedy artysta spotka artystę..."  🎧


19 lutego moje grono znajomych na Facebook'u powiększyło się o 1 osobę.
Patryk Singer wysłał mi zaproszenie.
Pewnie zapytacie, kto to jest ?

Patryk Singer jest młodym wokalistą. Oprócz śpiewania, pisze teksty piosenek oraz komponuje muzykę. W międzyczasie zapraszany jest na przeróżne koncerty, lokalne festiwale. Ma ogromną wiedzę na temat emisji głosu i całokształtu muzycznego. Kręgi jego zainteresowań nie ograniczają się tylko i wyłącznie do muzyki. Patryk pasjonuje się historią. Jest laureatem wielu konkursów i olimpiad. Interesuje się również sportem, polityką, dobrym filmem i ciekawą książką.



(źródło: prywatne, Facebook)

Pamiętam, jak się poznaliśmy 😄
Jak co roku w maju odbywa się Eurowizja. Przed wielkim finałem są eliminacje.
Wyświetlił mi się taki post na Facebook'u i pamiętam, jak zaciekawił mnie jeden komentarz. Ta intrygująca, a jakże prawdziwa (!) opinia wywarła na mnie ogromne (pozytywne) wrażenie. W końcu znalazł się ktoś, kto powiedział prawdę na temat współczesnego konkursu piosenki.

Pamiętam, że polubiłam komentarz Patryka i go poparłam w kilku moich słowach.
Za parę godzin dostałam odpowiedź, a w skrzynce czekało właśnie zaproszenie do znajomych od Patryka Singera😉




 Przez ten czas wymienialiśmy się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, wzajemnie się poznawaliśmy....
Do czasu... 😉

3 sierpnia 2017 roku Patryk dodał na YouTube swoją autorską piosenkę, która będzie zapowiadała jego debiutancki album pt.: "Zmierzając do Ciebie".

Posłuchałam jej raz, potem ponownie do niej wróciłam. Chyba z 10 razy (non stop) słuchałam nowego utworu Patryka i wiedziałam jedno - bardzo, ale to bardzo mi się spodobała. Śpiew, tekst - pierwsza klasa, muzyka - niesamowita. Sami posłuchajcie🎤






W naszej kolejnej rozmowie o muzyce, Patryk zapytał mnie o możliwość stworzenia takiego coveru językowego do jednej z jego piosenek.
Oglądał moje filmiki, a covery językowe przypadły mu do gustu.

Oczywiście - nie mogłam postąpić inaczej. "Odnalazłem Cię" stała się hitem i moim ulubionym utworem Patryka. Bez najmniejszego zastanowienia, który utwór mam wybrać do coveru językowego, od razu wskazałam na "Odnalazłem Cię".

Projekt językowy od początku do końca był/jest/będzie wspólny.
Codziennie przygotowywałam się, aby jak najlepiej zaśpiewać piosenkę. Patryk był cały czas na bieżąco.
Po prawie miesiącu cover językowy był już gotowy.
A oto efekt naszej wspólnej pracy:




Mam nadzieję, że spodobają się Wam oba wykonania :)
Możecie na bieżąco śledzić rozwój artystyczny Patryka:

🔽YouTube🔽 https://www.youtube.com/channel/UCsa28uDnC4g5WS5NJdyQOjg
🔽Fanpage🔽 https://www.facebook.com/VocaListVocal/

Pamiętajcie, aby zasubskrybować kanał Patryka --> Voca Lista

Reasumując, wspólna koncepcja okazała się świetnym pomysłem promującym twórczość Patryka.
Dzięki wspólnemu działaniu w projekcie językowym, zaprzyjaźniliśmy się. 😊

Wierzę, że na jednym projekcie się nie skończy.
Oboje cały czas będziemy rozwijali swoje umiejętności, aby móc je w pełni wykorzystać w przyszłości. 🍀

Dziękujemy pięknie za wszystkie komentarze, łapki w górę oraz subskrypcje. Ta ilość wyświetleń, zarówno w oryginalnym wykonaniu Patryka, jak i w coverze, motywuje nas jeszcze bardziej.
Dziękujemy, że mamy takie świetne grono fanów !

Patryk - pozwól, że teraz bezpośrednio odniosę się do Ciebie.
Ogromnie dziękuję Ci za podsunięcie pomysłu na cover językowy do Twojej piosenki.
Dziękuję Ci również za udostępnienie Twojego wizerunku, video, wersji instrumentalnej jak i tekstu piosenki. :)
To wspólne wykonanie podniosło mnie na duchu.
Z całego serca życzę Ci, aby każde Twoje marzenie się spełniło. Wierzę, że pewnego pięknego dnia staniesz się słynnym artystą, znanym na całym świecie. Życzę Ci również, aby wszystkie Twoje utwory stały się hitami i rozbrzmiewały w każdej stacji radiowej oraz telewizyjnej.
Dziękuję Ci ślicznie, że za każdym razem podarowujesz mi słowa otuchy, kiedy mam chwilę zwątpienia i upadam.
Cieszę się niezmiernie, że się poznaliśmy 😊

"Artysty nie zrozumiesz, jeżeli sam nie jesteś artystą" ~ AsineD





   
            PATRYK SINGER (VOCALISTA)                                                    ASINED



_______________________ 
(źródła zdjęć: prywatne, Facebook)

_____________________________
AsineD, Patryk Singer, Vocalista, Voca Lista, Odnalazłem Cię, Zmierzając do Ciebie, cover językowy

sobota, 2 września 2017

Narodowe Czytanie 2017 - "Wesele"

Jak co roku cały naród świętuje obchody literatury polskiej.
Dzisiaj (2.09) cała Polska będzie czytała/czyta "Wesele" St. Wyspiańskiego. 

Narodowe Czytanie rozpocznie się tradycyjnie od odczytania fragmentów dramatu przez Parę Prezydencką, w Warszawie.

Jako osoba pisząca wiersze i opowiadania, serdecznie zachęcam do przeczytania "Wesela". Dramat St. Wyspiańskiego jest obowiązkową lekturą w szkole średniej. Warto ją dobrze znać np. ze względu na ukazanie obrazu przekroju społeczeństwa polskiego w 1900 roku.
"(...) trzeba iść za serdecznym głosem
i nie pozwolić się kpać*".
~ wypowiedź Pana Młodego - akt I, scena XIII (fragment)
____________
* kpać - wykpić

środa, 23 sierpnia 2017

Czy to ma sens ?

Życie jest czasem zaskakujące.

Wszystko się powodzi.
Nieoczekiwana pomyślność zdarzeń przeradza się w rutynę. Zaczynamy dostrzegać, że szczęście nam sprzyja. Z tego powodu nie rozwijamy się dalej, nie stawiamy następnym kroków. Machnięcie ręką oznacza, że nie trzeba się aż tak trudzić, by coś osiągnąć - przecież los nam sprzyja !

Fortuna jest nieobliczalna.

Po burzy nastaje słońce  nastaje tęcza.

Jednak... nie zawsze tak jest.
Odwrócmy te słowa:

Po tęczy, po słońcu nastaje burza.

Wszystko, co zbudowaliśmy, nagle zaczyna się sypać. Stoimi w miejscu; nie wiemy, czy iść dalej, czy lepiej czekać na jakikolwiek cud. Jesteśmy zrozpaczeni. Los już nie jest nam sprzyjający. Teraz musimy włożyć jeszcze więcej pracy, by odbudować nasze straty.
Wtedy zastanawiamy się, czy to wszystko tak na prawdę ma jakiś sens ? Czy warto dalej kształtować swoją drogę, którą się podążało latami.

Czy to ma sens?

Niekiedy i ja stawiam sobie takie pytanie w momencie mojego moralnego upadku.

Jak na nie mam odpowiedzieć ?

To proste !
Przypominam sobie moje najpiękniejsze artystyczne chwile, przeglądam mojego bloga ze zdjęciami, słucham swoim utworów i sprawdzam, czy jest postęp w moim umiejętnościach wokalnych, oglądam wszystkie moje nagrania na YouTube, wspominam sobie wszystkich tych ludzi, co mi pomogli, wsparli mnie...
I dopiero wtedy mogę odpowiedzieć na postawione wyżej pytanie.

Pytanie: Czy to ma sens ?
Odpowiedzieć: Tak, to ma sens.

... ponieważ nie wyobrażam sobie mojego życia bez muzyki, literatury... ❤

Asii ;*

sobota, 22 lipca 2017

Włoski MashUp


Ciao :)

Ostatnio zdecydowałam, że przez okres wakacyjny nowe filmiki/piosenki będą się pojawiały raz w tygodniu.

Co piątek zapraszam Was na kanał AsineD (kliknij w napis) między godziną 17:00, a 18:00.

Ostatnio wrzuciłam taką składankę (mashup) z włoskimi przebojami autorstwa Al Bano & Romina Power.

Jeżeli jeszcze nie widzieliście tego nagrania, to bardzo proszę:







______________________________________
#AsineD #Denisa #MashUp #WłoskiePrzeboje #AlBano #RominaPower #YouTube
 
AsineD , Denisa , MashUp , Włoskie Przeboje , Al Bano , Romina Power , YouTube
 
 
 


wtorek, 18 lipca 2017

Dziękuję Wam ♡

"To były piękne dni..." Mogłabym tak dalej śpiewać, ale nie będę.
Te dni trwają i niech trwają jak najdłużej
W przeciągu paru dni mój językowy cover "DESPACITO" uzyskał ponad 1.000 wyświetleń ! To mój rekord ! Jestem ogromnie szczęśliwa, że moje wykonanie zyskało uznanie i dobrą "popularność". To tylko umacnia mnie w przekonaniu, że "jak się chce - to się potrafi".
Dziękuję Wam wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dziękuję Wam za każdy lajk, miły komentarz, za każdą subskrypcję i wyświetlenie.
Nie zdajecie sobie sprawy, jak się serce raduje ! Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że taka mała rzecz może sprawić, że człowiek się umacnia.
Nie chcę się poddawać. Chcę być coraz silniejsza. Wiem, że teraz zaczyna się ten czas... na który czekałam przez 9 lat...
AsineD ;*
PS Zapraszam Was w piątek na mój youtubowy kanał :)  http://www.youtube.com/AsineD
__________________________________AsineD , Denisa , Despacito ,  Luis Fonsi , Daddy Yankee #despacitopopolsku #despacitopolska
#AsineD, #Denisa, #Despacito, #Luis Fonsi, #Daddy Yankee

sobota, 8 lipca 2017

DESPACITO po polsku. Śpiewam z Luisem Fonsi ? :)


Hey, hey :)

Od festiwalu "Estate italiana" minął dokładnie tydzień, a ja wciąż dziękuję wszystkim artystom, którzy wystąpili na koncercie i dlatego, że miałam okazję ich poznać.

Wszyscy, którzy obserwują mnie na social mediach wiedzą, co się ostatnio dzieje 😊

Zacznę od początku.

Słynny utwór "DESPACITO" autorstwa Luis Fonsi ft. Daddy Yankee góruje na wszystkich listach przebojów od ponad 2 miesięcy (w Polsce).
Słyszałam ją pobieżnie, nigdy nie mogłam jej wysłuchać do końca. Często uciekała mi myśl z głowy, aby poświęcić jej trochę czasu.
Myślałam, że to kolejna "wakacyjna" piosenka, która jest często puszczana w rozgłośniach radiowych i w TV.

Jednak wszystko zmieniło się 1 lipca br.

Właśnie tego dnia odbywała się kolejna edycja "Estate italiana" w moim mieście - w Inowrocławiu, na który wybrałam się wraz z moją Mamą. Obie jesteśmy wiernymi, długoletnimi (wręcz od zawsze) miłośniczkami Italii 💘

Wracając do tematu - przed godziną 22:00 DJ Tony zaprosił nas wszystkich na after party. Sympatyczny Włoch miksował znane i lubiane piosenki.
Ostatnim utworem, który Tony miksował na żywo, było "DESPACITO".
Wtedy... jakby ktoś z bicza trzasł. 😮
Wszyscy oszaleliśmy ! Wraz z DJ Tony'm bawiliśmy się przy utworze Luisa Fonsi & Daddy Yankee.

... i właśnie tego dnia "DESPACITO" stało się moją ulubioną piosenką.

Dzień po koncercie, kiedy emocje powinny już opaść - ja nadal słyszałam "DESPACITO" w moich uszach.

Nie mogłam siedzień bezczynnie w miejscu ! Postanowiłam nagrać moje krótkie wykonanie tejże piosenki w 5 różnych językach = po polsku, włosku, angielsku, niemiecku i oczywiście po hiszpańsku.



Nie sądziłam, że ten filmik trwający zaledwie 2 minuty i 48 sekund zdobędzie ponad 300 wyświetleń w przeciągu 2 dni !
To mnie uradowało i jeszcze bardziej zmotywowało do pójścia tą drogą w celu osiągania swoich artystycznych marzeń ! 🌟

Wczoraj (7. lipca br.) napisałam własny tekst "DESPACITO" po polsku, który nie jest dosłownym tłumaczeniem i ... zaśpiewałam razem z Luisem Fonsi.
Tutaj muszę sprostować - szkoda, że nie na prawdziwo 😉

Takim sposobem stworzył się filmik, na którym śpiewam po polsku wraz z Luisem. Piosenka jest polsko-hiszpańska.
W 24 godziny uzyskałam ponad 100 wyświetleń.
Jestem mega szczęśliwa ! ⭐️

Nic takiego by się nie wydarzyło, gdyby nie ten festiwal...

 "DESPACITO" uważana niegdyś przeze mnie za "zwykły" utwór, stała się motorem napędowym mojej twórczości muzycznej !  

Staram się już nie obawiam się pokazać swojej "małej działalności muzycznej". To sprawiło, że bardziej zaczynam wierzyć, że kiedyś moje marzenia się spełnią. 💖


TI RINGRAZIO 



Ktoś by mógł powiedzieć - nic wielkiego się nie wydarzyło, zwykła piosenka, itp - ja jednak sądzę inaczej. Piosenka mająca ponad 2,4 MILIARDA wyświetleń na YouTube, zagrzewająca do tańca - nie mogło być inaczej.

Włochy mają tę swoją magię :)

Te dwa wykonania nadal biją rekordy na moim youtubowym kanale. Może są to dla kogoś innego małe liczby, ale nigdy nie uzyskałam setki wyświetleń w 1 dzień !

Wierzę, że już małymi kroczkami nastaje ten najpiękniejszy czas, który będzie oddawał sens mojej egzystencji. 🌟

     Staram się cały czas rozwijać swoją pasję, aby była w pełni doskonała. Mam świadomość, że droga do perfekcji jest kręta i długa, ale ja chcę ją przejść. Chciałabym mieć satysfakcję, że udało mi się osiągnąć coś wielkiego, na czym od dawien dawna mi zależało.
Nadal będę szła drogą do wyznaczonego celu, bo wiem, że muzyka jest najpiękniejszą i najdłuższą podróżą życia.



#DESPACITO w 5 językach 👇 ------> 👇



#DESPACITO po polsku / hiszpańsku. AsineD & Luis Fonsi 👇 -----> 👇



 

Tak, właśnie teraz spojrzałeś na mnie.
Uśmiech Twój mówił, że mnie chcesz.

W mojej głowie już układam plan,
Bo coraz bardziej pragnę Cię.
Będziesz tylko mój, ja to wiem !

Od dzisiaj na zawsze będziemy razem,
Nie przejmując się minionym czasem.

W moim sercu zamieszkałeś już.
Nocą przy gwiazdach powiedziałeś,
Że się we mnie zakochałeś.

Powolutku,
Chcę oddychać marzeniami.
Noc, gwiazdy i my tylko sami
W naszych myślach pozostanie.

Copyright © by AsineD


____________________________
AsineD , Denisa , Despacito DJ Tony Estate Italiana Tony Giuffrida Luis Fonsi Daddy Yankee
#AsineD, #Denisa, #Despacito, #DJ Tony, #Estate Italiana, #Tony Giuffrida, #Luis Fonsi, #Daddy Yankee